اجرای حکم انضباطی تیم والیبال شهداب یزد متوقف شد

ورزشی
برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران

وب سایت آسمان در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه ورزشی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

اجرای حکم انضباطی تیم والیبال شهداب یزد متوقف شد

اجرای حکم انضباطی تیم والیبال شهداب یزد متوقف شد

کمیته تجدید نظر فدراسیون والیبال حکم به توقف اجرای حکم کمیته انضباطی برای تیم شهداب یزد داد.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، حواشی دیدار برگزار شده در یزد از هفته سیزدهم لیگ برتر مردان در نشست روز گذشته کمیته انضباطی مطرح شد. بر اساس گزارش ناظران و مستندات ارائه شده، این کمیته رای به یک جلسه محرومیت تیم شهداب یزد از همراهی تماشاگران و پنج میلیون تومان جریمه نقدی داد.

پس از اعتراض باشگاه شهداب یزد نسبت به این رای، نشست کمیته تجدید نظر فدراسیون والیبال با حضور محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال، محمدشروین اسبقیان مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها و مرتضی فلاح مدیرکل حقوقی وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

پس از بحث و تبادل نظر درباره این پرونده، رای زیر صادر شد:

«نظر به اینکه صدور حکم منوط به تحقیق و بررسی بیشتر پیرامون موضوع دارد، بنابراین با استناد به آیین نامه کمیته انضباطی تا اتخاذ تصمیم قرار توقف عملیات اجرا صادر و اعلام می گردد.»

بنابراین دیدار تیم شهداب یزد با کاله مازندران در روز چهارشنبه و در چارچوب هفته چهاردهم لیگ برتر با حضور تماشاگران برگزار می شود.

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران