تحلیل شرایط استقلال و پرسپولیس برای دربی/ تنها نگرانی فرهاد مجیدی

ورزشی
برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران

وب سایت آسمان در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه ورزشی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

تحلیل شرایط استقلال و پرسپولیس برای دربی/ تنها نگرانی فرهاد مجیدی

تحلیل شرایط استقلال و پرسپولیس برای دربی/ تنها نگرانی فرهاد مجیدی

آنالیزور فوتبال در تحلیل شرایط دو تیم استقلال و پرسپولیس قبل از دربی نود و دوم گفت: هر دو تیم شرایط خوبی دارند اما فرهاد مجیدی برای این بازی فقط یک نگرانی دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال بعد از پشت سر گذاشتن بحران‌های زیاد و بیش از ۴۰ روز تعطیلی کارش را با ۳ پیروزی متوالی در آسیا و لیگ آغاز کرد و حالا با این نتایج فرهاد مجیدی باید تیمش را برای حساس‌ترین بازی نیم فصل دوم آماده کند.

نیما رسولی آنالیزور پیشین تیم استقلال در خصوص این بازی بیان داشت: به لحاظ فنی استقلال شرایطی به مراتب بهتر از پرسپولیس دارد. گرچه هر دو تیم بازی‌های اخیرشان را برده‌اند، اما استقلال با کیفیت بالاتری بازی کرده و با قاطعیت برنده شده.

وی اضافه کرد: جنس استقلال جور است و بازیکنان این تیم به هماهنگی و درک متقابل خوبی از هم رسیده‌اند. خطوط سه گانه در نهایت هماهنگی قرار دارند و یکی از نقاط قوت این تیم خط حمله است. دیاباته بازیکن بسیار تأثیرگذاری است و غیبت او اتفاق بدی برای تیم مجیدی است. قائدی و مطهری هم زوج بسیار خوبی هستند.

رسولی با اشاره به خط میانی و هافبک‌های استقلال گفت: علی کریمی و مسعود ریگی مکمل هم هستند و زوج آنها را می‌توان بهترین زوج خط میانی در لیگ برتر دانست. در مقابل هافبک‌های استقلال، پرسپولیس هم هافبک‌های خوبی دارد. امیری و ترابی در بهترین شرایط خود قرار دارند و تقابل مستقیم هافبک‌های دو تیم در این بازی بسیار تعیین کننده است.

آنالیزور فوتبال گفت: تنها عامل نگرانی مجیدی و استقلالی‌ها قلب خط دفاعی این تیم است. جایی که دو مدافع همزمان مصدوم هستند و مشخص نیست قرار است در کنار دانشگر و چشمی، طاهرخانی جوان، انرژیک و کم تجربه بازی کند یا یکی از بین یزدانی و غلامی با بدن‌هایی که هنوز به نقطه اوج بازنگشته‌اند. و یا گزینه جدیدی به اسم «نیکولای بودروف» که البته این سومی قدری غیر منطقی است. چون بعید است یک بازیکن خارجی در اولین تجربه حضورش در فوتبال ایران مقابل پرسپولیس بازی کند و عملکردش قابل قبول باشد.

رسولی در خاتمه گفت: از همه مسائل فنی که بگذریم، نتیجه این بازی بیشتر به اتفاقاتی مرتبط است که درون زمین رقم می‌خورد. بازیکنان باتجربه‌ای که در یک لحظه می‌توانند سرنوشت بازی را تعیین کنند.

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران