تمهیدات آتش‌نشانی برای برگزاری مراسم تشییع پیکر سردار سلیمانی

سیاسی
برترین ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات انجام پروژه سئو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات فلاشینگ نما در تهران

وب سایت آسمان در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه سیاسی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی خبر داد

تمهیدات آتش‌نشانی برای برگزاری مراسم تشییع پیکر سردار سلیمانی

تمهیدات آتش‌نشانی برای برگزاری مراسم تشییع پیکر سردار سلیمانی

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از تمهیدات ویژه این سازمان برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر مراسم تشییع پیکر سردار قاسم سلیمانی در تهران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، درباره تمهیدات این سازمان برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر مراسم تشییع پیکر حاج قاسم سلیمانی در پایتخت اظهار کرد: دو مراسم در تهران برگزار خواهد شد که اولین آن در روز یکشنبه (۱۵ دی ماه ۹۸) در مصلی تهران و مراسم دوم هم که برگزاری تشییع پیکر شهدا در روز دوشنبه (۱۶ دی ماه ۹۸) است و سازمان آتش‌نشانی در هر دور مراسم تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات به مردم انجام خواهد داد.

وی ادامه داد: برای مراسم وداع با پیکر سردار سلیمانی که از ساعت ۱۹ در مصلی تهران برگزار خواهد شد، ۱۵۰ آتش‌نشان در ۲۵ نقطه حضور خواهند داشت و ۳۰ دستگاه خودرو شامل ۱۸ دستگاه خودروی سنگین و ۱۲ موتورسیکلت در بخش‌های داخلی مصلی تهران و بزرگراه‌های اطراف آن مستقر خواهند شد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران تصریح کرد: برای مراسم تشییع نیز برنامه ویژه‌ای داریم و ۱۸۰ پرسنل آتش‌نشانی در ۶۰ نقطه از ساعت ۶ صبح در محدوده میدان انقلاب تا میدان آزادی حضور خواهند داشت. ۷۵ دستگاه خودرو شامل ۳۸ دستگاه خودروی سنگین، ۷ خودروی سبک و ۳۰ موتورسیکلت در مکان‌های از پیش تعیین شده مستقر خواهند شد.

ملکی گفت: آتش‌نشانان تا پایان مراسم در خیابان‌ها حضور خواهند داشت.

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران