حضور آمریکا در خاورمیانه برای التهاب آفرینی است

سیاسی
برترین ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات انجام پروژه سئو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات فلاشینگ نما در تهران

وب سایت آسمان در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه سیاسی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

امام جمعه اردبیل:

حضور آمریکا در خاورمیانه برای التهاب آفرینی است

حضور آمریکا در خاورمیانه برای التهاب آفرینی است

اردبیل – امام جمعه اردبیل گفت: اقدام اخیر آمریکایی‌ها در به شهادت رساندن سردار «سلیمانی» یادآور این نکته بود که آنان نه برای برقراری صلح بلکه برای ملتهب کردن اوضاع در منطقه حضور دارند.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله حسن عاملی شامگاه سه شنبه در مراسم بزرگداشت شهید سردار «سلیمانی» که در حسینیه ثارالله سپاه اردبیل برگزار شد، عنوان کرد: اقدام اخیر دولتمردان آمریکایی در به شهادت رساندن سردار «سلیمانی» و هم رزمانش یادآور این نکته بوده که حضور آمریکایی‌ها در خاورمیانه نه برای استقرار صلح و امنیت بلکه برای ملتهب کردن وضعیت منطقه است.

وی با تأکید بر اینکه انتقام ایران از آمریکایی‌ها سخت خواهد بود، افزود: انتقام ما با ترور نخواهد بود چرا که این کار به صورت یقین با آموزه‌های دینی ما در تضاد است.

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل به درماندگی و سردرگمی امپراطوری رسانه‌های غربی از دیدن ابهت حضور مردم در مراسم تشییع پیکر سردار «سلیمانی» و دیگر همرزمانش در ایران و عراق خبر داد و یادآور شد: شبکه‌های معاند با دیدن چنین عظمتی دچار ناتوانی و درماندگی شدند.

عاملی یادآور شد: تا هر مقطعی که آمریکا در خاورمیانه حضور داشته باشد، جنگ نیز در آن تداوم یافته و منطقه دچار التهاب خواهد بود.

وی ادامه داد: خبرهای اولیه حاکی از این بوده که تاکنون رئیس جمهور آمریکا دوازده کشور را برای میانجیگری و ممانعت ایران از اقدام تلافی جویانه واسطه قرار داده است.

امام جمعه اردبیل در ادامه به بیان خصایص و ویژگی‌های سردار «سلیمانی» نیز اشاره کرد و افزود: اخلاص در کنار ایمان و ولایتمداری و از خودگذشتگی از روحیات بارز این شهید سرافراز اسلام بود.

عاملی به خدمات ارزشمند سردار سلیمانی در سرکوب داعش نیز اشاره کرد و افزود: نیروهای داعشی به عنوان زاییده تفکرات استکبار جهانی از باورهای بسیار خطرناکی برخوردار بودند و چنانچه رشادت و تدابیر نظامی سردار «سلیمانی» و همرزمانش نبود این نیروها نه تنها قسمت‌هایی از عراق و سوریه بلکه بسیاری از کشورهای منطقه را در سیطره خود قرار می‌دادند اما در حال حاضر به دلیل وجود امنیت بی نظیر باید قدردان شهدا و رزمندگانی باشیم که برای سرکوب چنین نیروهای خطرناکی جان خود را فدا کردند.

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران