سردار سلیمانی چه کتاب‌هایی را برای مطالعه معرفی کرد؟

فرهنگی
برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران

وب سایت آسمان در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه ورزشی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

سردار سلیمانی چه کتاب‌هایی را برای مطالعه معرفی کرد؟

احسان رضایی روزنامه‌نگار در یادداشتی کوتاه به اهتمام سردار سلیمانی برای ترویج کتابخوانی و معرفی کتاب‌های حوزه تاریخ شفاهی جنگ پرداخته است.

سردار سلیمانی چه کتاب‌هایی را برای مطالعه معرفی کرد؟ – اخبار فرهنگی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم،‌ احسان رضایی؛

مهمترین خبر رسانه‌های دنیا، خبر ترور سردار قاسم سلیمانی بود. در تصاویری که از این عملیات تروریستی منتشر شده، دست شهید، انگشتری او، سلاح کلاشینکوف و کتابی پیداست: کتاب «گلچین احمدی» که مجموعه‌ای است از مراثی و مدایح ائمه اطهار(ع).

حاج قاسم سلیمانی در کنار سایر خصوصیاتش، اهل ترویجِ کتابخوانی هم بود. او به‌طور مرتب کتابهای حوزه تاریخ شفاهی جنگ را می‌خواند و با یادداشت‌هایی که بر آنها می‌نوشت، باعث معرفی و رونق فروش این آثار می‌شد.

کتابهای «من زنده‌ام» خاطرات دوران اسارت معصومه آباد ، «آن بیست و سه نفر» گزارشی از ماجرای 23 نوجوان بسیجی به قلم احمد یوسف‌زاده،«وقتی مهتاب گم شد» خاطرات شهید جانباز علی خوش‌لفظ به قلم حمید حسام، «رادیو» خاطرات سردار محمدرضا حسنی سعدی، «گردان 409» روایتی از ساعات پیش از علمیات والفجر10 نوشته عبدالرضا مزاری و «سربلند» زندگینامه شهید محسن حججی به قلم محمدعلی جعفری از جمله آثاری بود که حاج قاسم سلیمانی معرفی کرده بود.

حاج قاسم اخیراً هم در توییتر خود توصیه به خواندن کتاب «الغارات» یکی از قدیمی‌ترین متون تاریخیِ شیعه در گزارش دوران حکومت امام علی(ع) داشت. فروردین 95 تصویری از حاج قاسم در حال مطالعه در حین پرواز منتشر شد که گوشۀ کتاب نام گابریل گارسیا مارکز دیده می‌شد.یاد همۀ شهیدان وطن گرامی باد.»

سردار سلیمانی | سردار قاسم سلیمانی ,

توصیف سردار سلیمانی از زبان «سید‌مهدی شجاعی»

انتهای پیام/

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران