شورای ائتلاف لیست 30 نفره تهران را کی و چگونه انتخاب می‌کند؟/ چمران در گفتگو با تسنیم تشریح کرد

سیاسی
برترین ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات انجام پروژه سئو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات فلاشینگ نما در تهران

وب سایت آسمان در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه ورزشی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

شورای ائتلاف لیست ۳۰ نفره تهران را کی و چگونه انتخاب می‌کند؟/ چمران در گفتگو با تسنیم تشریح کرد

عضو شورای ائتلاف سازوکار این شورا برای رسیدن به لیست سی‌نفره در تهران را تشریح کرد.

شورای ائتلاف لیست 30 نفره تهران را کی و چگونه انتخاب می‌کند؟/ چمران در گفتگو با تسنیم تشریح کرد – اخبار سیاسی –

مهدی چمران عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم با اشاره به آخرین وضعیت شورای ائتلاف برای رسیدن به لیست انتخاباتی، گفت: ما برای رسیدن به لیست تهران، سه مرحله را در نظر گرفته‌ایم که طبق زمان‌بندی از پیش طراحی‌شده در حال اجرای آن هستیم.

وی گفت: مرحله، اول بررسی معیارها، شاخص‌ها و توانمندی‌های کاندیداست تا از بین کاندیدا تعداد واجد شرایط را انتخاب می‌کنیم تعداد گزینه‌های مرحله اول مشخص نیست ممکن 150 نفر باشد و یا ممکن است به 300 نفر هم برسد. در این مرحله شاخص‌های لازم را درباره کاندیدا مورد بررسی قرار خواهیم داد تا گزینه‌هایی که شاخص‌های اولیه شورای ائتلاف را برای نمایندگی مجلس دارند، مشخص شوند.

چمران افزود: در مرحله دوم، کاندیدای مشخص شده در مرحله اول را در مجمع عمومی 1800 نفره که دهه اول بهمن برگزار خواهیم کرد به رأی اعضای مجمع خواهیم گذاشت تا در نهایت این تعداد به 60 نفر برسند. در این مرحله، شصت نفری که آرای بیشتری در مجمع 1800 نفره داشته باشند در مرحله بعد مورد توجه خواهند بود و کسانی که نتوانند در جمع 60 نفر قرار بگیرند، حذف خواهند شد.

این عضو شورای ائتلاف گفت: درنهایت و در مرحله سوم، درباره این 60 نفر که خروجی 2 مرحله گذشته بوده‌اند در کل شهر تهران نظرسنجی خواهیم کرد تا سی نفری که بیشترین رأی مردمی را داشته باشند در لیست نهایی شورای ائتلاف قرار بگیرند. این نظرسنجی توسط مراکز معتبر انجام خواهد شد و قطعاً در سراسر شهر تهران نظر مردم را لحاظ خواهد کرد.

چمران همچنین گفت: ما طبق مصوبه شورای ائتلاف عمل کرده و خواهیم کرد؛ شاخص‌های مورد نیاز برای یک نماینده کارآمد و انقلابی در جلسه شورای ائتلاف بررسی و تصویب‌شده است و طبیعی است که در بررسی شاخص‌ها، به این موارد توجه جدی خواهیم داشت. اواخر دی‌ماه، شورای ائتلاف مجمع برگزار خواهد کرد تا روند رسیدن به لیست را برای مردم و نیروهای انقلاب تشریح کند.

انتهای پیام/

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران