فراخوان جذب بهمن‌ماه بر اساس سند آمایش آموزش‌عالی باشد

سیاسی
برترین ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات انجام پروژه سئو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات فلاشینگ نما در تهران

وب سایت آسمان در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه ورزشی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

فراخوان جذب بهمن‌ماه بر اساس سند آمایش آموزش‌عالی باشد

رئیس هیئت عالی جذب اعضای هیئت علمی گفت: فراخوان جذب بهمن‌ماه بر اساس سند آمایش آموزش‌عالی باشد.

فراخوان جذب بهمن‌ماه بر اساس سند آمایش آموزش‌عالی باشد – اخبار سیاسی –

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم به نقل از مرکز خبر شورایعالی انقلاب فرهنگی، جلسه هیئت عالی جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی شورای عالی انقلاب فرهنگی به ریاست محمدعلی کی‌نژاد برگزار شد.

در ابتدای جلسه سیدصدرالدین صدری نوش آبادی، معاون سرمایه انسانی سازمان اداری و استخدامی کشور با توجه به دستور اول جلسه که بررسی امکان حضور نیمه‌وقت اعضای هیئت علمی خانم بود، ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص سابقه قانونی اعضای هیئت علمی خانم نیمه‌وقت، گفت: در مقررات فعلی، قانونی برای نیمه‌وقت شدن اعضای هیئت علمی در بدو استخدام وجود ندارد.

وزیر علوم: دانشجوی ستاره‌دار ‌نداریم‌ / جابه‌جایی دانشگاهی فرزندان اعضای هیئت علمی سهمیه محسوب نمی‌شودکی‌نژاد: جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها باید در راستای آمایش آموزش عالی باشد

صدری نوش‌ آبادی ادامه داد: این موضوع باید به منظور مشخص شدن نحوه کسور بازنشستگی، سنوات و ارتقاء اعضای هیئت علمی خانم نیمه‌وقت در شورایعالی انقلاب فرهنگی بررسی و یا در آئین‌‌نامه هیئت امناء وزارتخانه‌های علوم و بهداشت اصلاح شود.

در ادامه جلسه اعضاء پس از بحث و بررسی پیرامون موضوع، مقرر کردند برای مشخص شدن دلایل توجیهی بر لزوم به کارگیری نیمه‌وقت اعضای هیئت علمی با وزرای علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مکاتبه شود و پیشنهاد جذب نیمه‌وقت در آئین‌نامه استخدامی اعضای هیئت علمی به هیئت‌ امنای وزارتخانه‌های علوم و بهداشت بررسی شود.

در ادامه جلسه محمدعلی کی‌نژاد، رئیس هیئت عالی جذب اعضای هیئت علمی، با تأکید بر اهمیت به‌کارگیری آمایش آموزش عالی با توجه به نیاز و اشتغال کشور گفت: برای فراخوان بهمن‌ماه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اعلام نیازها باید منطبق بر سند آمایش آموزش عالی باشد.

همچنین سید علی حسینی، رئیس مرکز امور هیئت علمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ادامه جلسه گفت: آمایش سرزمینی در وزارت بهداشت برای 10 منطقه اجرایی شده و برنامه جذب نیروی انسانی مورد نیاز مناطق آمایشی با توزیع مشخص و مأموریت‌های ویژه تعیین شده است.
در ادامه بیژن رنجبر، رئیس مرکز جذب و امور هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی با تأکید بر اجرایی شدن طرح آمایش در دانشگاه آزاد اسلامی گفت: طرح تعاون نیز در استان‌ها و اعلام نیاز دانشگاه‌ها بر اساس آمایش انجام شده و حکم اساتید استانی صادر می‌شود.

سپس اعضای جلسه بر لزوم ارائه گزارش سند آمایش آموزش عالی از جانب وزارتخانه‌های علوم و بهداشت در صحن شورای عالی انقلاب فرهنگی تأکید کردند.

در پایان جلسه نیز تعدادی از اعضای هیئت­‌های اجرایی جذب و کارگروه‌­های بررسی صلاحیت عمومی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی دانشگاه آزاد اسلامی استان‌های همدان و سیستان و بلوچستان، دانشگاه‌های رازی کرمانشاه، صنعتی کرمانشاه، صنعتی همدان، هرمزگان، یاسوج، فارس، بوشهر، علوم پزشکی زنجان و مناطق آمایشی 3 و 7 تأیید شدند.

انتهای پیام/

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران