واکنش باشگاه صنعت نفت به احتمال حضور اسکوچیچ در سپاهان

ورزشی
برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران

وب سایت آسمان در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه ورزشی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

واکنش باشگاه صنعت نفت به احتمال حضور اسکوچیچ در سپاهان

واکنش باشگاه صنعت نفت به احتمال حضور اسکوچیچ در سپاهان

مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان گفت: بعید می‌دانم دراگان اسکوچیچ بعد از جدایی از نفت به تیم دیگری برود.

به گزارش خبرنگار مهر، دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت امروز و بعد از توافق با مسئولان این باشگاه سرانجام از جمع نفتی ها جدا شد. بعد از این اتفاق خبرهایی مبنی بر احتمال حضور اسکوچیچ در تیم سپاهان به جای امیر قلعه نویی منتشر شد در حالی که گفته می شود یکی از شروط صنعت نفت برای موافقت با جدایی اسکوچیچ، عدم حضورش در دیگر تیم های ایرانی بوده است.

علی عیسی زاده مدیرعامل باشگاه صنعت نفت در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره دلایل جدایی اسکوچیچ از این باشگاه گفت: ما توافق کردیم و جدا شدیم؛ همین!

وی درباره اینکه آیا شروط خاصی برای جدایی اسکوچیچ مطرح شده است، تصریح کرد: ما یک توافقی انجام دادیم و اسکوچیچ جدا شد. نگران نباشید و دنبال این مسائل هم نروید!

عیسی زاده درباره سرمربی بعدی صنعت نفت تاکید کرد: فعلا کادر آقای اسکوچیچ پیگیر هستند و کار را جلو می برند. بهنام سراج و دیگر مربیان تیم را هدایت می کنند. ما روز جمعه بازی سنگینی با ذوب آهن داریم و امیدوارم که از این بازی هم به سلامت عبور کنیم.

«بالاخره دلیل اصلی درخواست اسکوچیچ برای جدایی چه بود؟» مدیرعامل باشگاه صنعت نفت در پاسخ به این سئوال اظهار کرد: ما تفاهیم کردیم و تمام شد. دنبال دلیل نباشید! کمک کنید آرامش بر تیم حاکم شود. ما پول نداریم ولی حداقل کمک کنید آرامش داشته باشیم!

عیسی زاده همچنین در واکنش به احتمال حضور اسکوچیچ در تیم سپاهان به جای امیر قلعه نویی و حضور این مربی در تیم ملی، گفت: هرکسی می تواند داستانی در این رابطه بنویسد. ما کاری به آن نداریم. بعید می دانم اسکوچیچ به تیم دیگری برود. این مربی به خارج از کشور یعنی خانه اش می رود.

وی افزود: البته فکر می کنم اگر تیم ملی دنبال مربی خارجی باشد، اسکوچیچ بهترین گزینه است چون شناخت خوبی از فوتبال کشورمان دارد. اگر مربی ایرانی هم انتخاب شد که چه بهتر.

مدیرعامل باشگاه صنعت نفت در پاسخ به این سئوال که آیا در توافقنامه جدایی اسکوچیچ شرط عدم حضورش در دیگر باشگاه های ایرانی قید شده است؟ گفت: اینها مسائل داخلی است و من نمی توانم راجع به آن صحبت کنم. هیات مدیره به من اجازه نمی دهد این جزئیات را باز کنم.

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران