آمریکا: ۱۱ موشک به پایگاه عین الاسد اصابت کرد

بین‌الملل
برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران

وب سایت آسمان در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه بین الملل خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

آمریکا: ۱۱ موشک به پایگاه عین الاسد اصابت کرد

آمریکا: ۱۱ موشک به پایگاه عین الاسد اصابت کرد

رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا با تایید اصابت ۱۱ موشک سپاه پاسداران به پایگاه عین الاسد در غرب عراق ادعای «دونالد ترامپ» مبنی بر آسیب ندیدن نظامیان آمریکایی در این حمله را تکرار کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا با تأیید اصابت ۱۱ موشک سپاه پاسداران به پایگاه عین الاسد در غرب عراق ادعای «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا مبنی بر آسیب ندیدن نظامیان آمریکایی در این حمله را تکرار کرد.

«مارک میلی» مجموع موشک‌های شلیک شده به پایگاه های آمریکایی در عراق را ۱۶ موشک بالستیک اعلام کرد.

رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا با تلاش برای کم رنگ کردن تلفات نظامیان این کشور در حمله موشکی ایران، گفت: یازده موشک ایرانی به پایگاه عین الاسد اصابت نمود و موجب انهدام تأسیسات، تجهیزات و جنگنده‌های آمریکایی شد.

وی مدعی شد که یک موشک نیز با پایگاه آمریکا در اربیل برخورد کرده و ۴ موشک هم به اهداف خود نرسیدند.

میلی همچنین افزود که این موشک‌ها جمعاً از سه نقطه در ایران شلیک شده است اما در عین حال به محل دقیق شلیک موشک‌ها اشاره‌ای نکرد.

وی در ادامه با اعلام اینکه شلیک موشک‌ها با هدف «کشتن» نظامیان آمریکایی انجام گرفته است، در عین حال مدعی شد که به لطف سامانه هشدار سریع حملات موشکی به نظامیان آمریکایی آسیبی نرسید.

میلی گفت: با استناد به آنچه دیدم و می دانم، هدف آنها وارد کردن خسارت به تأسیسات، نابود کردن تجهیزات، خودروها و هواپیماها و کشتن نیروها بوده است.

گفتنی است که حمله موشکی بامداد چهارشنبه ایران علیه پایگاه‌های نظامی آمریکا در عراق در واکنش به اقدام تروریستی این کشور علیه «سردار حاج قاسم سلیمانی» و همراهان وی صورت گرفت و به گفته یک منبع آگاه تا کنون ۸۰ کشته و ده‌ها زخمی از سوی نظامیان آمریکایی برجای گذاشته است.

«جاک خوری» یک خبرنگار صهیونیست در صفحه توئیتر خود خبر داد که بیش از ۲۲۰ نظامی آمریکایی که در حمله موشکی ایران به پایگاه عین الاسد زخمی شده‌اند، به تل آویو منتقل شدند.

این در حالی است که بعد از افشای این خبر، صفحه توئیتر این خبرنگار صهیونیست مسدود شد.

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات ثبت دامنه در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات انجام پروژه سئو در تهران