امضای پیمان نامه «من هم انتقام می گیرم» توسط دانشجویان و مردم

سیاسی
برترین ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات انجام پروژه سئو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات فلاشینگ نما در تهران

وب سایت آسمان در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه سیاسی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

در مراسم تشییع پیکر سردار سلیمانی صورت گرفت؛

امضای پیمان نامه «من هم انتقام می گیرم» توسط دانشجویان و مردم

امضای پیمان نامه «من هم انتقام می گیرم» توسط دانشجویان و مردم

بسیاری از مردم و دانشجویان با امضای پیمان نامه «من هم انتقام می گیرم» آمادگی خود را جهت انتقام سخت از تروریست‌های آمریکایی اعلام کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، همزمان با برگزاری مراسم تشییع پیکر مطهر سردار سلیمانی و دیگر شهدا، دانشجویان و مردم خشمگین در غرفه دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف واقع در خیابان آزادی در حال امضای نامه به رهبر معظم انقلاب با عنوان «من هم انتقام می گیرم» هستند.

مردم و دانشجویان با امضای این نامه آمادگی خود را جهت انتقام سخت از تروریست‌های آمریکایی اعلام کردند.

متن این پیمان نامه به این شرح است؛

محضر ولی امر مسلمین جهان و فرمانده کل قوا حضرت آیت الله خامنه مدظله العالی:

«به نظر می رسد اکنون در آغاز گام دوم انقلاب اسلامی و در پی شهادت حاج قاسم سلیمانی سیدالشهدا مقاومت، دوره جدیدی از مبارزات با دشمن آمریکایی و صهیونیستی آغاز شده است. یقیناً آحاد امت اسلام منتظر پاسخ کوبنده و سخت جبهه مقاومت به مزدوران آمریکایی هستند، ولی هرگز این پاسخ موجب تسلی قلوب جریحه دار این امت نخواهد شد؛ کما اینکه انتقام از قاتلین اباعبدالله هرگز موجب تسلی خاطر شیعیان نگشت.

ابتلای هزارساله شیعه، حمل غم و اندوه ناشی از ظلم مستکبرین زمان با خود بوده و امتحان امروز شیعه اعلام آمادگی همه جانبه برای انتقام سخت از مستکبران است؛ انتقامی که جوانان شیعه برای آن هزار سال شمشیرهای خود را نیز تیز نگه داشته اند.

ضمن عرض تبریک و تسلیت این شهادت بزرگ، اینجانب اعلام می دارم در هر لحظه آماده جهاد و منتظر فرمان حضرت عالی هستم که تنها راه برای تسلی قلوب جوانان داغدار و حضور در میدان های نبرد حق علیه باطل است».

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران