بهشت گمشده، زندگی و شهادت یاس کبود به روایت کانون نمایش حورا

فرهنگی
برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران

وب سایت آسمان در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه فرهنگی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

فرهنگسرای خاتم (ص) به مناسبت ایام فاطمیه برگزار می‌کند

بهشت گمشده، زندگی و شهادت یاس کبود به روایت کانون نمایش حورا

بهشت گمشده، زندگی و شهادت یاس کبود به روایت کانون نمایش حورا

«بهشت گمشده» عنوان نمایشی است که به مناسبت ایام فاطمیه و با هدف آشنایی بیشتر کودکان و نوجوانان با زندگی و سیره حضرت فاطمه زهرا (س) برای دانش آموزان ابتدایی به روی صحنه می‌رود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای خاتم (ص) و مدیریت فرهنگی هنری منطقه ۱۸، این نمایش در راستای حمایت از فعالیت‌های کانون‌های مردمی در امور مذهبی، توسط کانون نمایش حورا به سرپرستی لیلا صالحی کارگردان نمایش‌های مذهبی و کارشناس علوم قرآنی، اجرا می‌شود.

در این نمایش زندگی و شهادت یاس کبود مدینه حضرت زهرا (س) از کودکی تا شهادت در پنج پرده روایت می‌شود. پرده اول شامل روایت نمایش کودکی حضرت فاطمه (س) و حمایت پدر در مقابل مشرکان، پرده دوم داستان آیه شریفه هل اتی و بیماری حسنین (ع)، پرده سوم ماجرای سقیفه و انتخاب جانشین، پرده چهارم هجوم به خانه حضرت زهرا (س) و در آخرین پرده بیماری و شهادت آن حضرت است.

در این برنامه هم چنین کلیپی در باره شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی به نمایش درخواهد آمد.

این برنامه با همکاری مدارس ابتدایی منطقه ۱۸، روز چهارشنبه ۲۵ دی ماه جاری ساعت ۹.۳۰ صبح در سالن خانه دوست فرهنگسرای خاتم (ص) میزبان دختران دبستانی است.

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران