توضیح شرکت زامیاد درباره آتش‌سوزی در این شرکت

اقتصادی
برترین ارائه دهنده خدمات فلاشینگ نما در تهران

وب سایت آسمان در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه ورزشی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

توضیح شرکت زامیاد درباره آتش‌سوزی در این شرکت

شرکت زامیاد به انتشار خبر آتش سوزی در پارکینگ این شرکت واکنش نشان داد و اعلام کرد این حریق در کانکس یکی از پیمانکاران این شرکت رخ داده است.

توضیح شرکت زامیاد درباره آتش‌سوزی در این شرکت – اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در مطلبی که شرکت زامیاد منتشر کرده، آمده است: پیرو خبر منتشر شده با عنوان «آتش‌سوزی در پارکینگ شرکت خودروسازی زامیاد» در تاریخ هفتم دی در برخی از رسانه ها؛ توضیحات زیر جهت تنویر افکار عمومی توسط شرکت زامیاد منتشر می شود: ساعت 03:26 بامداد ششم دی ماه، یک مورد حریق در نزدیکی محوطه پارکینگ اداره تحویل زامیاد واقع در مسیر شرق به غرب بزرگراه فتح به ایستگاه آتش نشانی زامیاد گزارش شد که تیم آتش نشانی در کوتاه ترین زمان ممکن به محل اعزام شد و آتش را مهار کرد. حریق گزارش شده در محوطه مربوط به شرکت پیمانکار حمل و نقل محصولات زامیاد (خوش رکاب البرز) و کانون حریق نیز داخل کانکس این شرکت بود که باعث ایجاد خسارت برای تعدادی از خودروهای کنار کانکس شد. لازم به ذکر است، با تلاش تیم آتش نشانی شرکت زامیاد، از انتقال حریق به بخش‌های دیگر محوطه به ویژه پارکینگ مجاور که متعلق به شرکت زامیاد است، جلوگیری شد و اطفاء حریق در کمتر از نیم ساعت به پایان رسید.

رکورد تولید در شرکت زامیاد شکسته شدآتش‌سوزی در پارکینگ شرکت خودروسازی زامیاد + تصاویر

انتهای پیام/

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع