تیم فوتبال امید ایران با بازوبند سیاه به میدان می‌رود

ورزشی
برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران

وب سایت آسمان در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه ورزشی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

تیم فوتبال امید ایران با بازوبند سیاه به میدان می‌رود

تیم فوتبال امید ایران با بازوبند سیاه به میدان می‌رود

دیدار امروز تیم فوتبال امیبد برابر ازبکستان در شرایطی برگزاری می شود که به خاطر عزای عمومی در کشور، بازیکنان کشورمان با بازوبند سیاه به میدان خواهند رفت.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، با توجه به اتفاقات تلخ و تاثر برانگیز روزهای گذشته و اعلام عزای عمومی در کشور ، بازیکنان تیم امید امروز با بازوبند سیاه برابر ازبکستان به میدان می روند.

همچنین طی درخواست رسمی از کمیته برگزاری مسابقات و AFC خواسته شده در احترام به کشته شدگان حوادث اخیر یک دقیقه سکوت در ابتدای بازی اعلام شود که هنوز پاسخی به این درخواست داده نشده است.

دیدار تیم فوتبال ایران و ازبکستان در چارچوب رقابت های گزینشی المپیک ساعت ۱۷:۱۵ (به وقت محلی) امروز پنجشنبه در ورزشگاه تینسولانون سونگلا برگزار می شود. شاگردان حمید استیلی صبح امروز و در آستانه برگزاری این دیدار در ساحل سونگلا پیاده روی داشتند. آنها پیش از این برنامه در جلسه فنی تیم حضور یافتند.

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران