جزئیات اختصاص سوخت به کارگاه‌های صنایع‌دستی اعلام شد

فرهنگی
برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران

وب سایت آسمان در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه فرهنگی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

توسط وزارت میراث فرهنگی؛

جزئیات اختصاص سوخت به کارگاه‌های صنایع‌دستی اعلام شد

جزئیات اختصاص سوخت به کارگاه‌های صنایع‌دستی اعلام شد

وزارت میراث فرهنگی جزئیات اختصاص سوخت به کارگاه‌های صنایع‌دستی را اعلام کرد.

به‌گزارش خبرگزاری مهر، وزارت میراث فرهنگی به‌تازگی جزئیات اختصاص سوخت به کارگاه‌های صنایع‌دستی را اعلام کرده که براین اساس به کارگاه‌هایی که لوله‌کشی گاز ندارند، سوخت گرمایشی داده می‌شود.

این کار منوط به این است که مشخص شود رشته‌های صنایع‌دستی هرکدام چه سوختی و به چه مقدار نیاز دارند. در این راستا مقرر شد دفتر فناوری اطلاعات وزارت میراث فرهنگی این اطلاعات را روی سامانه‌ای که منتج به صدور مجوزهای صنایع‌دستی می‌شود، وارد کند؛ همچنین یک وب‌سرویس برای ارتباط مشترک وزارتخانه با شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی فراهم شود.

در همین‌راستا برای برخی کارگاه‌ها مثل سفالگری و شیشه‌گری سنتی و رشته‌های مشابه، «سوخت پروسه تولید» تخصیص پیدا کرد و برای بعضی از رشته‌ها سوخت فرآیندی مانند باتیک و چاپ قلمکار در نظر گرفته شد. معاونت صنایع‌دستی آذربایجان شرقی در سال‌های پیش در یک اقدام خودجوش این سهمیه را برای باتیک‌کاران شهر اسکو از طریق وزارت محترم صمت تأمین می‌کرد.

در حال حاضر، معاونت‌های صنایع‌دستی ۳۱ استان به‌عنوان ناظر بر این موضوع معرفی شده‌اند تا متقاضی وقتی به سامانه تجارت آسان مراجعه و ثبت‌نام می‌کند، با تأیید معاون صنایع‌دستی استان به سامانه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی معرفی و سوخت به آنها بر اساس این تأییدیه تخصیص داده شود. این سوخت فقط سوخت مایع یعنی نفت و گازوئیل است و ارتباطی به سوخت بنزین خودرو ندارد.

متقاضیان واجد شرایط می‌توانند از ابتدای بهمن ۹۸ با مراجعه به سامانه الکترونیک ذکرشده، نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران