حسرت دیدار با شهید سلیمانی بر دلم ماند/ افسوس که شخصیت سردار، رنگ پرده سینما را ندید و رفت

فرهنگی
برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران

وب سایت آسمان در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه ورزشی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

حسرت دیدار با شهید سلیمانی بر دلم ماند/ افسوس که شخصیت سردار، رنگ پرده سینما را ندید و رفت

بازیگر نقش «ملاصالح» در فیلم «۲۳ نفر» از کم‌کاری سینمای ایران درباره قهرمان‌های ملی و تأثیر آنان در زندگی ما گفت.

حسرت دیدار با شهید سلیمانی بر دلم ماند/ افسوس که شخصیت سردار، رنگ پرده سینما را ندید و رفت – اخبار فرهنگی –

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، «سعید آلبوعبادی» بازیگر نقش ملاصالح در فیلم «23نفر» از حسرت دیدار با سردار سلیمانی در روز بازدید وی از این فیلم گفت.

«سعید آلبوعبادی» در ابتدا گفت: دو جمعه بدترین جمعه‌های زندگی من بودند؛ یکی جمعه‌ای که سردار سلیمانی به سر صحنه فیلم آمدند و من آفیش نبودم و نتوانستم ایشان را ببینم و دیگری این جمعه که خبر شهادت وی را شنیدم. می‌گویند که در رزوهای جمعه باید منتظر باشیم، اما این جمعه گویا باید منتظر شنیدن خبر شهادت سردار سلیمانی می‌ماندم.

وی در ادامه گفت: امروز صبح دیدم پسرم عاشق سلیمانی است و در فراق او اشک می‌ریزد، وقتی اشک‌های او را دیدم فهمیدم که او چقدر در زندگی ما تأثیر دارد.

آلبوعبادی درباره اختصاص تندیس سینمایی شهید سلیمانی در جشنواره فجر گفت: بسیار از این موضوع ناراحتم که ما در سینمای بدون قهرمانمان تا وقتی که قهرمان ملی ما زنده است نه از او فیلم‌ می‌سازیم و نه تندیسش را طراحی می‌کنیم، اما همین که قهرمان ما از بین ما رفت برای او تندیس و جایزه درست می‌کنیم.

سینمای ما سال‌ها است روی پرده خود این قهرمان‌ها را نمی‌بیند و حسرت تماشاچی فهیم ایرانی، وقتی می‌بیند که این همه آدم بزرگ را نمی‌توان بر پرده سینما دید بر دلش می‌ماند. اما نگاه کنیم به سینمای آمریکای لعنتی که چقدر از زندگی قهرمانانش در زمان حیاتشان فیلم ساخته و آنان را تبدیل به اسطوره کرده است. اما ما چه کرده‌ایم؟

وی در ادامه بیان کرد: وقتی خودم به عنوان تماشاچی، فیلم «23 نفر» را در سینما تماشا کردم، با اینکه آرزویم بود روی پرده سینما خودم را ببینم، نتوانستم خودم را ببینم چون قهرمانی به اسم ملاصالح در آن حضور داشت. این مهم است.

ما باید از خودمان سؤال کنیم که چرا شخصیت سردار، رنگ پرده سینما را ندید و رفت؟ اگر در کشور دیگری بود از او چقدر قهرمان می‌ساختند؟

آلبوعبادی در پایان گفت: شهادت سردار برای من توجه به این مسئله را داشت که خیلی ظریف باید به اطراف نگاه کنیم و بدانیم که این ضایعه به زودی جبران نمی‌شود.

من این اتفاق تلخ را به خانواده ایشان و همه هنرمندان ایران تسلیت می‌گویم.

پیام ابراهیم حاتمی‌کیا در پی شهادت حاج قاسم سلیمانی«مایکل مور» حاکمان تروریست کشورش را به سُخره گرفت

انتهای پیام/

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران