«خانواده‌ آقای چرخشی» به چاپ چهاردهم رسید

فرهنگی
برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران

وب سایت آسمان در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه فرهنگی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

توسط کانون پرورش فکری؛

«خانواده‌ آقای چرخشی» به چاپ چهاردهم رسید

«خانواده‌ آقای چرخشی» به چاپ چهاردهم رسید

کتاب «خانواده‌ آقای چرخشی» نوشته طاهره ایبد توسط انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به چاپ چهاردهم رسید.

به گزارش خبرگزاری مهر، کتاب «خانواده‌ آقای چرخشی» نوشته طاهره ایبد و تصویرگری علی نامور به‌تازگی توسط انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به چاپ چهاردهم رسیده است.

این‌کتاب، دربرگیرنده داستانی فانتزی و طنز است که برای کودکان بالای ۱۱ سال نوشته شده است. چاپ اول این‌کتاب سال ۱۳۸۳ به بازار نشر عرضه شد.

این کتاب در سال ۲۰۰۵ در فهرست کتاب‌های منتخب کتابخانه بین‌المللی مونیخ آلمان قرار گرفت و تا به حال موفقیت‌هایی نیز در جوایز ادبی داشته است. دریافت جایزه از پنجمین دوره کتاب سال شهید غنی‌پور و جایزه ادبی پروین اعتصامی از جمله موفقیت‌های این کتاب هستند.

داستان این‌کتاب از این‌قرار است که پدر خانواده کم‌کم موهایش شروع به ریختن می‌کند و ذره ذره کچل می‌شود. با همه تلاش‌هایی که پدر برای جلوگیری از ریزش موهایش می‌کند، روزی آخرین تار مویش هم می‌افتد و کاملاً تاس می‌شود؛ اما اتفاق عجیب و خوشایندی می‌افتد. بعد از یک دوره خارش شدید که پدر هی دور خودش می‌چرخد و کله‌اش را می‌خاراند، یکهو تبدیل به یک نابغه می‌شود و با هر خارش سر و چرخشی، فکر جدیدی برای اختراعی جدید به ذهنش می‌رسد و ماجراهای خانواده چرخشی از این‌جا شروع می‌شود…

چاپ چهاردهم این‌کتاب با قیمت ۱۶ هزار و ۵۰۰ تومان منتشر شده و در مجموع ۱۴ چاپ آن، ۶۰ هزار و ۵۰۰ نسخه از آن منتشر شده است.

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران