شمار کرونایی‌ها در قاره آفریقا به یک میلیون و ۶۱ هزار نفر رسید

بین‌الملل
برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران

وب سایت آسمان در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه بین الملل خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

شمار کرونایی‌ها در قاره آفریقا به یک میلیون و ۶۱ هزار نفر رسید

شمار کرونایی‌ها در قاره آفریقا به یک میلیون و ۶۱ هزار نفر رسید

طی ۲۴ ساعت گذشته با شناسایی موارد جدید ابتلا به کرونا در قاره آفریقا، شمار مبتلایان در این قاره به یک میلیون و ۶۱ هزار و ۶۶۱ نفر افزایش یافت.

به گزارش خبرگزاری مهر، براساس جدیدترین آمار پایگاه اطلاعاتی ارزیابی‌های جهانی «ورلدومتر»، شمار مبتلایان به کرونا در قاره آفریقا با شناسایی موارد جدید طی ۲۴ ساعت گذشته، به یک میلیون و ۶۱ هزار و ۶۶۱ نفر رسید.

همچنین با فوت شماری دیگر طی ساعات گذشته بر اثر کرونا، شمار فوتی‌های ناشی از این ویروس قاتل در قاره سیاه به ۲۳ هزار و ۶۶۱ نفر افزایش پیدا کرد.

این در حالی است که تاکنون در این قاره ۷۴۸ هزار و ۱۳۰ نفر از مبتلایان به کرونا بهبود یافته‌اند.

آفریقای جنوبی با ۱۰ هزار و ۶۲۱ مورد فوتی بیشترین تعداد فوتی های ناشی از کرونا را در میان کشورهای آفریقایی داشته و مصر با ۵ هزار و ۳۵ و الجزایر با ۱۳۱۲مورد فوتی در جایگاه دوم و سوم قرار دارند.

بیشترین تعداد موارد ابتلا به کرونا در قاره سیاه، در جمهوری آفریقای جنوبی ثبت شده و ۵۶۳ هزار و ۵۹۸تن از شهروندان این کشور به کرونا مبتلا شده‌اند. مصر با ۹۵ هزار و ۶۶۶ و نیجریه با ۴۶ هزار ۸۶۷ مورد، در رده‌های بعدی قرار دارند.

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات ثبت دامنه در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات انجام پروژه سئو در تهران