محمدی: به سلطانی‌فر قول کسب 4 مدال در المپیک را ندادیم

ورزشی
برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران

وب سایت آسمان در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه ورزشی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

محمدی: به سلطانی‌فر قول کسب ۴ مدال در المپیک را ندادیم

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: تنها قولی که به وزیر ورزش دادیم، این بود با تمام توان کار کنیم و ملی‌پوشان کم‌فروشی نکنند.

محمدی: به سلطانی‌فر قول کسب 4 مدال در المپیک را ندادیم – اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، غلامرضا محمدی در مورد وضعیت تیم ملی کشتی آزاد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اولین اردوی رسمی ما برای حضور در تورنمنت ایتالیا که دارای رنکینگ هم هست، در حال برگزاری است. در این تورنمنت چهار نفر به نام‌های بهنام احسان‌پور، یونس امامی، محمدحسین محمدیان و امیرحسین زارع شرکت می‌کنند و بقیه در جام تختی کشتی می‌گیرند.

وی افزود: بعد از جام تختی نفرات تیم اعزامی به قهرمانی آسیا را معرفی می‌کنیم و سپس چهار نفر به گزینشی چین که 7 تا 9 فروردین برگزار می‌شود، اعزام می‌شوند.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد درباره مصدومیت علیرضا کریمی و حسن یزدانی گفت: آسیب دیدگی اجتناب ناپذیر است، اما جاهایی باید خودمان مدیریت کنیم، به ویژه در سال المپیک. من قبلا نگرانی خودم را مطرح کرده بودم. انتظارات از کشتی بالا و به حق است و ما نباید خودزنی کنیم.

محمدی تاکید کرد: مصدومیت این دو نفر خیلی‌ها را نگران کرده است. تمام توان را گذاشتیم و حسن یزدانی سر و حال و آماده بازگشت است. البته عجله هم نداریم. قول می‌دهم حسن یزدانی به المپیک می‌رسد و از اواسط بهمن به بعد هم روی تشک می‌آید.

وی عنوان کرد: تنها نگرانی ما علیرضا کریمی است. او دو راه بیشتر نداشت؛ جراحی یا PRP که ما راه دوم را انتخاب کردیم، چون اگر جراحی می‌کرد، المپیک را از دست می‌داد و روش PRP آخرین شانس کریمی است.

محمدی خاطرنشان کرد: کریمی بعد از 2.5 تا 3 ماه می‌تواند روی تشک بیاد که اگر نتواند ادامه بدهد، المپیک را از دست می‌دهد و من امیدوارم این اتفاق نیفتد. البته گزینه‌های دیگر مثل محمد حسین محمدیان هم داریم.

وی گفت: ما باید بیشتر مراقب باشیم، چون زمان را به اندازه کافی از دست داده‌ایم . شرایط کشتی در سال 2017 و 2018 خوب نبود؛ اما در جهانی قزاقستان بهتر شدیم. تلاش می کنیم به دور از حاشیه و در آرامش ابتدا سهمیه بگیرسم و بعد به دنبال مدال المپیک باشیم.

محمدی در مورد انتظاری که وزیر ورزش از کشتی آزاد برای کسب چهار مدال المپیک تصریح کرد: وزیر محبت دارد، اما انتظار او و همکاران این است و ما هیچ قولی ندادیم و هیچ مربی عاقلی چنین کاری نمی‌کند. تنها قولی که دادیم این بود با تمام توان کار کنیم و ملی‌پوشان کم‌فروشی نکنند. حتی الان کسب سهمیه کامل هم کار سختی است. اگر عمری باقی باشد در المپیک بچه‌ها بهترین عملکرد را خواهند داشت. خواسته ما هم فراهم کردن امکانات در اردوها و اینکه مسائل مالی کادر فنی و ورزشکاران برطرف شود، است که برای حل آن قول داده‌اند که فکر می‌کنم برطرف شود.

کاوه: یزدانی، قاسمپور و کریمی را کاملا زیر نظر داریم/ کار موسل‌بز باید قابل توجه قهرمانان ما باشد

انتهای پیام/

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران