ناصر فروتن: امامی از مفاخر داوری کشتی است

ورزشی
برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران

وب سایت آسمان در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه ورزشی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

ناصر فروتن: امامی از مفاخر داوری کشتی است

ناصر فروتن: امامی از مفاخر داوری کشتی است

رئیس کمیسیون داوران کشتی کشور گفت: محمد ابراهیم امامی از مفاخر و بهترین داوران ایران است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سایت فدراسیون کشتی، ناصر فروتن با بیان این مطلب افزود: محمدابراهیم امامی رئیس پیشین کمیسیون داوران و داور المپیکی کشورمان یکی از بهترین داوران ایران و از مفاخر این حرفه است. درجه به آدم ها شخصیت نمی دهد و تنزل درجه وی هیچ چیز از ارزش های وی کم نمی کند و این امر برای تمامی داوران پیش آمده است.

وی تصریح کرد: امامی هم اکنون مسئول کمیته آموزش کمیسیون داوران و مدرس داوری کشور است و عملکرد ایشان در داوری به همگان ثابت شده است. امامی از رزمندگان و جانبازان هشت سال دفاع مقدس و یکی از با اخلاق ترین داوران کشور است و به شخصه احترام خاصی برای ایشان قائل هستم.

رئیس کمیسیون داوران اظهار داشت: در آغاز سال میلادی اتحادیه جهانی کشتی نسبت به اعلام درجات داوران اقدام می کند و ما با توجه به اطلاعات سیستم آتنا این اتحادیه، متوجه ارتقا و یا تنزل درجه داوران می شویم. البته به زودی لیست اسامی داوران سال ۲۰۲۰ میلادی بر روی سایت اتحادیه جهانی قرار خواهد گرفت.

وی افزود: جواد کریمی دبیر کمیته داوران نیز از داوران بسیار خوب و با اخلاق کشور است که درجه ایشان نیز تنزل پیدا کرده اما همانند امامی چیزی از داشته های وی و ارزش هایش کم نمی شود.

فروتن در مورد ارتقاء درجه داوران گفت: ۶ داور ارتقاء پیدا کرده اند که مهدی بشیرزاده از داوران درجه یک به درجه S۱ ارتقاء یافته و در حال حاضر به همراه محمد مصلایی پور، نیما صادقی و سعید عباسی داوران درجه S۱ کشورمان هستند.

وی در مورد داوران ایران در المپیک ۲۰۲۰ توکیو تصریح کرد: هنوز هیچکس انتخاب شده نیست و داوران المپیکی کشورمان باید در سه رقابت قهرمانی آسیا در هند، گزینشی قاره ای در چین و گزینشی جهانی در بلغارستان قضاوت کنند و در نهایت اتحادیه جهانی کشتی بر اساس عملکرد داوران، نسبت به معرفی داوران المپیکی اقدام خواهد کرد.

رئیس کمیسیون داوران در مورد کنترل درجه داوران در جام تختی گفت: با توجه به اینکه داوران درجه یک دو بار در سال، داوران درجه ۲ یک بار در سال و داوران درجه ۳ هر دو سال یک بار باید کنترل درجه شوند، تمامی داوران درجه یک ما در جام های آزاد و فرنگی تختی قضاوت می کنند. در مورد داوران درجه ۲ نیز نیمی از آن ها در رقابت های آزاد و نیمی دیگر در رقابت های فرنگی شرکت خواهند کرد و داوران درجه ۳ نیز به غیر از داورانی که در سال ۲۰۱۹ کنترل درجه شده اند، نیمی از آنها در مسابقات کشتی آزاد و نیمی دیگر در رقابت های کشتی فرنگی قضاوت خواهند کرد.

فروتن در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به حضور چهار داور جوان ما در جمع داوران S۱ آینده بسیار خوب و روشنی را برای داوری ایران متصور هستم. امیدوارم در آینده ای نزدیک شاهد موفقیت های بیش از پیش داوری در میادین مهم از جمله رقابتهای المپیک و جهانی باشیم.

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران