9 دی روزی است که مردم تیر خلاص را به سران فتنه شلیک کردند

فرهنگی
برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران

وب سایت آسمان در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه ورزشی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

۹ دی روزی است که مردم تیر خلاص را به سران فتنه شلیک کردند

در بیانیه انجمن جانبازان نخاعی به مناسبت بزرگداشت روز ۹ دی آمده است: مردم در این روز، تیر خلاص را به سران فتنه شلیک کرده و پشت پیکر نامبارک فتنه را به خاک مالیدند.

9 دی روزی است که مردم تیر خلاص را به سران فتنه شلیک کردند – اخبار فرهنگی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، انجمن جانبازان نخاعی به مناسبت یوم‌الله 9 دی و «روز بصیرت» بیانیه‌ای صادر کرد. متن این بیانیه به شرح زیر است:

"مردم عزیز ما در روز نهم دی، آنچنان عظمتی از خود نشان دادند که دنیا را خیره کرد." مقام معظم رهبری

دی نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده‌اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آن‌ها بایستد در برابر تمام دنیای آن‌ها خواهند ایستاد. روز نهم دی‌ماه در تاریخ انقلاب اسلامی با عنوان روز «بصیرت» تبدیل به یوم‌الله شده و ماندگار گردید. در این روز تاریخی ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی، حماسه‌ای دیگر آفرید و استکبار جهانی را مأیوس و ناامید ساخت و قلب امام زمان(عج) و نائب بر حقش حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای(دامت برکاته) را شاد ساخت.

نهم دی، روز غلبه جنود الهی بر جنود شیطان است، روز خروش ملت ایران و آشکار ساختن خشم مقدس در برابر اهانت‌ها و حرمت شکنی‌های عده‌ای غافل و مزدور وابسته به اجانب نسبت به مقدسات در روز عاشورای حسینی است. روز نهم دی در واقع روز نه گفتن ملت ایران به سران فتنه و آری گفتن به نظام اسلامی و بیعت مجدد مردم با آرمان‌های والای حضرت امام خمینی(ره) و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی است. مردم در این روز، تیر خلاص را به سران فتنه شلیک کرده و پشت پیکر نامبارک فتنه را به خاک مالیدند.

روز نهم دی، روزی است که مردم ایران نشان دادند دشمنان خود و انقلاب خود را به خوبی می‌شناسند و هرگز فریب حیله‌ها و نیرنگ‌های آنان را نمی‌خورند. در این روز مردم ایران نشان دادند که با بصیرتند و در میان گرد و غباری که فتنه‌گران به پا کرده‌اند هرگز، نه راه را گم می‌کنند و نه از تبعیت از ولی خود دست بر می‌دارند و در نهایت روز نهم دی روزی است که مردم مسلمان و انقلابی ایران نشان دادند که این جمله حضرت امام(ره) را که فرمودند: «پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت تان آسیب نرسد» به خوبی در عمل به آن معتقد و پایبند هستند.

اعتراض جانبازان به دولت در مورد سهمیه سوخت/ اقدام ناقص بدتر از عدم اقدام است

انجمن جانبازان نخاعی ضمن شرکت در مراسم 9 دی از جامعه ایثارگری دعوت می‌کند، با شرکت گسترده خود درمراسم این روز، ضمن مأیوس نمودن دشمن موجبات دلگرمی جبهه مقاومت و مستضعفان عالم را فراهم آورند.

انجمن جانبازان نخاعی
دی‌ماه 98

انتهای پیام/

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران