آیات عهد|شماره ویژه: دفاع از قانون در جریان فتنه 88

سیاسی
برترین ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات انجام پروژه سئو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات فلاشینگ نما در تهران

وب سایت آسمان در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه ورزشی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

آیات عهد|شماره ویژه: دفاع از قانون در جریان فتنه ۸۸

شماره‌ ویژه‌ مجموعه "آیات عهد" به گوشه‌هایی از تدابیر حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در جریان فتنه سال ۱۳۸۸، با محوریت دفاع از «قانون» و حقوق ملت می‌پردازد.

آیات عهد|شماره ویژه: دفاع از قانون در جریان فتنه 88 – اخبار سیاسی –

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای، آیات عهد، یک روایت تصویری ویژه از چهل سال فعالیت‌ها و نقاط مهم عملکرد انقلابی حضرت آیت‌الله سیدعلی خامنه‌ای است که مخاطبان را با گوشه‌های بی‌نظیری از کُنش‌های اثرگذار ایشان از آغاز پیروزی انقلاب و سی سال رهبری نظام اسلامی آشنا می‌کند.

تحلیل مقدم‌فر از چرایی چگونگی شکل‌گیری فتنه 88 / حماسه 9 دی ایران الگویی برای ‌واکسینه‌کرد‌ن نظامشریعتمداری: 9 دی ایستگاه پایان فتنه 88 بودگفتگو| ناگفته‌ای از دیدار انتقادی دبیرکل فقید مؤتلفه با هاشمی درباره فتنه 88

شماره‌ ویژه‌ این مجموعه به گوشه‌هایی از تدابیر حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در جریان فتنه سال 1388، با محوریت دفاع از «قانون» و حقوق ملت می‌پردازد. در این قسمت که به مناسبت سالروز حماسه نهم دی منتشر می‌شود، سیری از تحولات مرتبط با حوادث پس از انتخابات ریاست‌جمهوری سال 88، مدعیات جریان اغتشاشگر و اقدامات متقابل رهبری و نظام اسلامی مرور شده است.

فتنه 88 , شهدای فتنه 88 , امام خامنه‌ای , 9 دی ,

انتهای پیام/

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران