ارسال بیش از ۲ هزار اثر به جشنواره رسانه‌های دیجیتال رضوی

فرهنگی
برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران

وب سایت آسمان در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه فرهنگی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

ارسال بیش از ۲ هزار اثر به جشنواره رسانه‌های دیجیتال رضوی

ارسال بیش از ۲ هزار اثر به جشنواره رسانه‌های دیجیتال رضوی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: از زمان اعلام فراخوان جشنواره رسانه‌های دیجیتال رضوی تاکنون بیش از دو هزار اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال‌شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمدحسین اسماعیلی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: از زمان اعلام فراخوان جشنواره رسانه‌های دیجیتال رضوی تاکنون بیش از دو هزار اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال‌شده است، افرادی که تاکنون موفق به ارسال آثار نشدند نیز تا اول بهمن‌ماه ۹۸ فرصت دارند.

اسماعیلی تصریح کرد: هفتمین جشنواره رسانه‌های دیجیتال رضوی با تکیه‌بر تولید محتوا در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی با محوریت فرهنگ منور رضوی برگزار می‌شود.

وی افزود: از زمان اعلام فراخوان تاکنون بیش از دو هزار اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال‌شده است، افرادی که تاکنون موفق به ارسال آثار نشدند نیز تا اول بهمن‌ماه ۹۸ فرصت دارند که اثر خود را ارسال کنند، اختتامیه جشنواره ۲۶ بهمن‌ماه همزمان با ولادت حضرت زهرا (س) در قزوین برگزار و از نفرات برتر تقدیر می‌شود.

اسماعیلی اظهار کرد: شرکت‌کنندگان می‌توانند آثار خود را با موضوعات اجتماعی، ارزش‌های اخلاقی، حاکمیتی و زیارت امام رضا (ع) در قالب‌های مختلف شامل عکس، عکس نوشته، گرافیک و اینفوگرافی، ویدئو و نماهنگ (کلیپ)، پویانمایی (انیمیشن) و موشن گرافیک ارائه دهند.

وی عنوان کرد: همچنین تولیدکنندگان محتوا، آثار خود را دریکی از نرم‌افزارهای شبکه‌های اجتماعی و اپلیکیشن‌ها مانند آپارات، روبیکا، چارخونه، پروفایل، خبر فوری، آخرین خبر، تماشا، نماشا، کانال‌ها و صفحات شخصی مرتبط با شرکت‌کننده، با هشتگ امام رضا و امام رئوف منتشرشده، ارسال کنند.

رئیس هفتمین جشنواره رسانه‌های دیجیتال رضوی یادآور شد: با توجه به فراگیر بودن شبکه اجتماعی اینستاگرام تاکنون بیشترین آثار جشنواره در این شبکه اجتماعی به اشتراک گذاشته‌شده است، بیشترین اثری که به دبیرخانه جشنواره ارسال‌شده نیز با موضوع زیارت رضوی است که در قالب‌های مختلفی ازجمله گرافیک، موشن گرافیک، ویدئو، عکس، نماهنگ، کلیپ با هشتگ امام رضا و امام رئوف بارگذاری شده است.

وی تأکید کرد: با توجه به این‌که شبکه‌های اجتماعی مختلفی برای بارگذاری آثار معرفی‌شده است آثار در شبکه‌های مختلف بارگذاری شده اما میزان استقبال از اینستاگرام بیشتر بوده است، در پایان مهلت ارسال آثار میزان استقبال از هر شبکه اجتماعی اعلام می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین یادآور شد: با توجه به استقبال بخش‌های مختلف در این دوره از جشنواره تصمیم داریم که برای سال آینده بخش‌های ویژه مانند بخش دانش‌آموزی و دانشجویی جشنواره نیز راه‌اندازی شود که به‌صورت ویژه‌تر به آن‌ها خواهیم پرداخت

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران