اصفهانیان: انتخابات فدراسیون اردیبهشت 99 برگزار می‌شود/ انتخاب سرمربی تیم ملی دیر شده است

ورزشی
برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران

وب سایت آسمان در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه ورزشی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

اصفهانیان: انتخابات فدراسیون اردیبهشت ۹۹ برگزار می‌شود/ انتخاب سرمربی تیم ملی دیر شده است

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: انتخابات فدراسیون فوتبال طبق اساسنامه در تاریخ ۱۸ اردیبهشت‌ماه ۹۹ برگزار خواهد شد.

اصفهانیان: انتخابات فدراسیون اردیبهشت 99 برگزار می‌شود/ انتخاب سرمربی تیم ملی دیر شده است – اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، فریدون اصفهانیان، عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال درباره استعفای مهدی تاج از ریاست فدراسیون و بحث جانشینی او اظهار داشت: در اساسنامه فدراسیون فوتبال ماده 38 بند 2 می‌گوید اگر رئیس فدراسیون غایب باشد یا خدایی نکرده فوت کرده باشد یا از وظایف خود سر باز بزند، نایب رئیس اول عهده‌دار وظیفه او خواهد بود و اگر نایب رئیس اول نباشد نواب دیگر باید این کار را انجام بدهند. در جلسه‌ای که داشتیم بنا شد نایب‌رئیس دوم این وظیفه را برعهده بگیرد.

وی که با برنامه سلام صبح بخیر شبکه سه صحبت می‌کرد، درباره تکذیب استعفای کفاشیان و اذعان او بر اینکه می‌تواند جای تاج را بگیرد، گفت: ایشان در مصاحبه‌شان گفتند اگر از من بخواهند می‌توانم استعفا بدهم ولی ایشان در جلسات غایب بوده است. ضمن تشکر از او، اگر او حالا هم بخواهد بیاید مشکلی نیست و هنوز اسم او در AFC نیز به عنوان نایب رئیس وجود دارد اما چند ماهی است که حضور ندارد و تصمیم بر حضور بهاروند شد.

اصفهانیان درباره این شایعه که گفته شده بود استعفای تاج به خاطر قرارداد ویلموتس بوده نه بیماری، تصریح کرد: نه اینطور نیست. آقای تاج در بیمارستان بستری شده بود و حالا در خانه بستری است و اگر می‌توانست به سرکار می‌آمد، اما پزشکان به او گوشزد کردند نباید در فضایی باشد که استرس به او وارد شود.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال درباره انتخابات پیش از موعد تا پایان سال 98 گفت: دیروز خدمت وزیر ورزش و جوانان بودیم و ایشان معتقد بودند ما طبق اساسنامه پیش برویم و از این کار حمایت کردند. من نمی‌دانم این شایعه از کجا درآمده است اما انتخابات 18 اردیبهشت 99 خواهد بود. اساسنامه ما این را می‌گوید.

وی درباره انتخاب سرمربی جدید تیم ملی و تاکید وزیر بر این موضوع خاطرنشان کرد: ما هم روی این موضوع تاکید داریم. کار انتخاب سرمربی تیم ملی دیر شده است. هم تیم ملی ما هم تیم امید ما می‌خواهند برای مسابقات اعزام شوند و باید تدارکات لازم دیده شود. سعی می‌کنیم با توجه به اینکه همه‌مان تهران مانده‌ایم و شهرستان نرفته‌ایم این انتخاب زودتر صورت بگیرد.

اصفهانیان در پایان در پاسخ به اینکه برانکو و گل‌محمدی جزو گزینه‌های سرمربیگری تیم ملی هستند؟ عنوان کرد: ما هم گزینه خارجی داریم هم داخلی. باید هرچه سریع‌تر این اتفاق بیفتد تا تیم ملی سرو سامان بگیرد.

علی‌نژاد: استعفای تاج به دلیل بیماری بود، نه چیز دیگر/ زمان انتخابات فدراسیون فوتبال به‌زودی مشخص می‌شود

انتهای پیام/

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران