بازگشت علیرضا کریمی به روی تشک از فروردین ماه/ گزینشی اول از دست رفت

ورزشی
برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران

وب سایت آسمان در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه ورزشی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

بازگشت علیرضا کریمی به روی تشک از فروردین ماه/ گزینشی اول از دست رفت

با توجه به آسیب دیدگی رباط زانوی علیرضا کریمی، با تجویز پزشک او از فروردین ماه اجازه کشتی گرفتن را پیدا خواهد کرد.

بازگشت علیرضا کریمی به روی تشک از فروردین ماه/ گزینشی اول از دست رفت – اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، علیرضا کریمی بعد از حضور در مسابقات کشتی آزاد باشگاه‌های جهان در بجنورد، از ناحیه زانو دچار آسیب دیدگی شد و بعد از آنکه از سوی دکتر کیهانی مورد معاینه قرار گرفت و پس از انجام دو بار MRI و انجام PRP، او مدتی از تمرین و مسابقه دور خواهد بود.

به گفته پزشک، با توجه به مراحل درمانی و همچنین انجام فیزیوتراپی زیر نظر دکتر بهرامی نژاد، علیرضا کریمی از فروردین ماه دوباره اجازه کشتی گرفتن را دریافت خواهد کرد.

به این ترتیب با توجه به اینکه مسابقات گزینشی اول، اوایل فروردین ماه در چین برگزار خواهد شد کریمی در این مسابقه قادر به همراهی تیم ملی نخواهد بود.

کادرفنی تیم ملی باید از بین دیگر نفرات وزن 97 کیلوگرم، یک کشتی‌گیر را عازم این رقابت‌ها کند. اگر سهمیه در همین مسابقه به دست نیامد، آن وقت علیرضا کریمی در مسابقه گزینشی دوم که اردیبهشت ماه در بلغارستان برگزار می‌شود می‌تواند گزینه کادرفنی تیم ملی برای کسب سهمیه وزن 97 کیلوگرم باشد.

کریمی: وزارت ورزش حق ورزشکاران را بدهد/ نباید در لیگ کشتی بگیریمسلطانی‌فر: کشتی بیشترین تخصیص بودجه را گرفته و توقع 4 مدال خوش‌رنگ را داریم

انتهای پیام/

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران