جبهه مقاومت هزاران «قاسم سلیمانی» دارد

بین‌الملل
برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران

وب سایت آسمان در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه بین الملل خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

جبهه مقاومت هزاران «قاسم سلیمانی» دارد

جبهه مقاومت هزاران «قاسم سلیمانی» دارد

تحلیلگر سیاسی پاکستانی گفت: با شهادت سردار سلیمانی جبهه جدیدی برای محور مقاومت به وجود آمد که نتیجه آن نابودی کامل اسرائیل خواهد بود.

«اقبال بهشتی»، تحلیلگر و کارشناس سیاسی و یکی از رهبران مجلس وحدت مسلمین با اشاره به اینکه سپهبد قاسم سلیمانی انسان وارسته و دارای شخصیتی عظیم بود، به خبرنگار مهر گفت: او یکی از محبوب ترین و شجاع‌ترین فرماندهان و حامی بزرگ مظلومان و بزرگترین مخالف استکبار جهانی بود.

وی افزود: ژنرال سلیمانی فردی بود که در سوریه و عراق، گروه تروریستی داعش را شکست داد و نه فقط این دو کشور بلکه منطقه و کل جهان را از موج بزرگ تروریسم نجات داد و کشورهای دنیا مدیون وی هستند زیرا اگر سردار سلیمانی در عراق و سوریه جلوی داعش را نمی‌گرفت، اکنون دنیا با فتنه بزرگ داعش مواجه بود.

رهبر مجلس وحدت مسلمین پاکستان و کارشناس رادیو پشتوی معاونت برون مرزی صداوسیما در ادامه گفت: از اقدام به شهادت رساندن حاج قاسم سلیمانی به چند نکته می‌توان پی برد. نخست اینکه آمریکا کسی را به شهادت رساند که داعش را شکست داده بود. لذا آمریکا از شکست خوردن داعش ناراضی است و اینکه داعش را خود آمریکا به وجود آورده بود.

وی افزود: دوم اینکه آمریکا به هیچیک از قوانین بین المللی پایبند نیست و این قوانین را که سازمان ملل آن را تائید کرده است، زیر پا می‌گذارد. آمریکا بزرگ‌ترین تروریست جهان است و این اقدام آمریکا را هیچ قانونی تائید نمی‌کند.

وی یادآور شد: سپهبد سلیمانی در بازدید رسمی از عراق بود و مهمان این کشور به حساب می‌آمد و از راه قانونی از طریق فرودگاه بین المللی بغداد وارد عراق شده بود. لذا ترور سردار سلیمانی در نزدیکی فرودگاه بغداد یک اقدام کاملاُ غیرقانونی است و هیچ مجوزی نه از نظر قوانین بین المللی و نه از نظر انسانی ندارد. پس ثابت می‌شود که آمریکا به هیچ قانون جهانی پایبند نیست و مستکبری است که هر چه دلش می‌خواهد، انجام می‌دهد.

بهشتی ادامه داد: مورد سوم اینکه آمریکا با این اقدام، هیچ نفعی بدست نیاورد بلکه به خودش ضرر رساند. درست است که جمهوری اسلامی ایران فرمانده بزرگی را از دست داد ولی محور مقاومت صدها بلکه هزاران قاسم سلیمانی دارد. نه تنها در ایران بلکه در خارج از مرزهای جمهوری اسلامی و در کل جهان پیروان قاسم سلیمانی وجود دارند و راه ایشان را ادامه خواهند داد. چون راه سپهبد شهید سلیمانی راه انسانیت است. راه امنیت و راه ضد تروریسم است. بدون شک آمریکای تروریست با این اقدامش هم وجهه بین المللی خودش را مخدوش‌تر کرد و هم باید منتظر پاسخ و انتقام سخت ایران باشد.

این کارشناس سیاسی پاکستانی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران از لحاظ قانونی، انسانی و اصول بین المللی حق انتقام و پاسخ را دارد، خاطر نشان کرد: ایران یک کشور هوشیار است و استراتژی سنجیده‌ای دارد و لذا اقدام عجولانه و نابخردانه انجام نخواهد داد. ولی چنانچه در گذشته نیز ما شاهد بودیم جواب ایران انشاالله خیلی شدید و کوبنده خواهد بود و در آینده نه چندان دور، آمریکا و همپیمانانش به عزا خواهند نشست و جواب سختی را دریافت خواهد کرد.

بهشتی در پایان گفت: با شهادت سردار سلیمانی یک جبهه جدید برای محور مقاومت به وجود آمد و نتیجه آن نابودی اسرائیل خواهد بود. همانطور که با شهادت امام حسین (ع)، یزید نابود شد. با شهادت سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس، اسرائیل از صفحه روزگار نابود و آمریکا نیز خوار و ذلیل خواهد شد.

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات ثبت دامنه در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات انجام پروژه سئو در تهران