دستور به بازیکنان تیم ملی فوتسال/ درباره پاداش‌ها مصاحبه نکنید!

ورزشی
برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران

وب سایت آسمان در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه ورزشی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

دستور به بازیکنان تیم ملی فوتسال/ درباره پاداش‌ها مصاحبه نکنید!

دستور به بازیکنان تیم ملی فوتسال/ درباره پاداش‌ها مصاحبه نکنید!

گلایه چند روز اخیر بعضی از ملی پوشان فوتسال ایران نسبت به نحوه دریافت پاداش‌های معوقه باعث شده است تا ملی پوشان از صحبت در این ارتباط منع شوند.

به گزارش خبرنگار مهر، اعضای تیم ملی فوتسال ایران طی هفته های گذشته نسبت به عدم دریافت مطالبات و پاداش های خود گلایه هایی داشتند. سیدمحمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی بارها در مصاحبه هایش اظهار کرده بود که کادر فنی تیم ملی دو سال است حقوقی دریافت نکرده. همچنین ملی پوشان خواهان دریافت پاداش های معوقه خود و احترام به تیم ملی بودند.

این انتقادات باعث شد تا چند روز پیش بخشی از پاداش ملی پوشان پرداخت شود اما این اقدام نصفه و نیمه فدراسیون فوتبال بازهم انتقاد بعضی از ملی پوشان و حملات آنها را به کمیته فوتسال و فدراسیون در پی داشت؛ از جمله محمدرضا سنگ سفیدی که گفته بود: « بعضی اوقات کسی صادقانه می‌گوید پول نیست، اما هر روز به ما می‌گویند هفته بعد پول‌تان را می‌دهیم. هفته بعد می‌گویند قبل از شروع مسابقات. مگر بچه‌های تیم ملی گدا هستند که دنبال ۲۲ میلیون تومان باشند؟»

این انتقادات گویا به مذاق فدراسیون‌نشین‌ها خوش نیامده و دستوراتی برای ممنوع المصاحبه شدن بازیکنان صادر شده است.

یکی از بازیکنان تیم ملی فوتسال در این خصوص به خبرنگار مهر، گفت: از ما خواسته اند دیگر درباره پاداش ها صحبت نکنیم. این درخواست از طریق آقای کریمیان سرپرست تیم ملی به بازیکنان اعلام شد.

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران