«راهنمای میدانی پروانه‌های ایران» در موزه دارآباد رونمایی می‌شود

فرهنگی
برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران

وب سایت آسمان در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه فرهنگی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

چهارشنبه ۱۸ دی

«راهنمای میدانی پروانه‌های ایران» در موزه دارآباد رونمایی می‌شود

«راهنمای میدانی پروانه‌های ایران» در موزه دارآباد رونمایی می‌شود

کتاب «راهنمای میدانی پروانه‌های ایران» تألیف علیرضا نادری، عصر چهارشنبه (۱۸ دی‌ماه) در موزه طبیعت و حیات‌وحش دارآباد رونمایی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، نشست رونمایی از کتاب «راهنمای میدانی پروانه‌های ایران» با حضور علیرضا نادری، مؤلف کتاب، امیرحسین بختیاری، مدیر مسئول انتشارات ایرانشناسی، مجید نوائیان، مدیر موزه طبیعت و حیات وحش دارآباد، بابک نیکخواه بهرامی، سردبیر سابق مجله نشنال جئوگرافی فارسی، عکاس و مترجم، آرمین ایثاریان، مستندساز و مدیرعامل مؤسسه فرهنگی هنری ققنوس هنر و جمعی از دوستداران حیات‌وحش ایران در موزه دارآباد برگزار می‌شود.

نمایش کلیپ مستند پروانه‌های ایران و بازدید از سالن پروانه‌های مجموعه دارآباد از دیگر برنامه‌های این مراسم است. کتاب «راهنمای میدانی پروانه‌های ایران» حاصل تلاش نادری در بیش از ۵۰۰ سفر میدانی، جمع‌آوری هزاران نمونه پروانه و مطالعه مجموعه‌های علمی متعدد داخلی و خارجی در بیش از ۲۸ سال گذشته است.

این کتاب به نوعی تنظیم شده تا خوانندگان از هر منطقه کشور، قادر باشند گونه‌هایی از منطقه خود را در آن پیدا کنند. چارچوب ساده کتاب و نحوه ارائه تصاویر پروانه‌های زنده نیز سبب تسهیل استفاده از آن می‌شود. در این کتاب، تمامی گونه‌های پروانه‌ها (۴۴۲ گونه) در پنج خانواده و ۱۷ زیرخانواده که در ایران هستند، معرفی شده‌اند.

آیین رونمایی از کتاب «راهنمای میدانی پروانه‌های ایران» چهارشنبه (۱۸ دی‌ماه) از ساعت ۱۶ تا ۱۸ در کافه روبرت واقع در موزه طبیعت و حیات‌وحش دارآباد برگزار می‌شود.

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران