شهادت سردار سلیمانی ثابت کرد که مذاکره با کدخدا سودی ندارد

سیاسی
برترین ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات انجام پروژه سئو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات فلاشینگ نما در تهران

وب سایت آسمان در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه سیاسی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

جانشین قرارگاه بروجردی:

شهادت سردار سلیمانی ثابت کرد که مذاکره با کدخدا سودی ندارد

شهادت سردار سلیمانی ثابت کرد که مذاکره با کدخدا سودی ندارد

بهارستان- جانشین قرارگاه بروجردی گفت: شهادت سردار سلیمانی ثابت کرد که مذاکره با کدخدا سودی ندارد.

به گزارش خبرنگار مهر، سرتیپ پاسدار حسن رستگارپناه بعد از ظهر جمعه در حاشیه اجتماع عظیم مردم گلستان در مراسم یادبود «سپهبد شهید، سردار حاج قاسم سلیمانی:» طی سخنانی گفت: علت اصلی شکست دشمن در برابر انقلاب اسلامی در ۴ دهه گذشته وجود ولایت فقیه و نیز حضور مردم صبور ایران اسلامی در صحنه دفاع از ارزش‌های اسلامی و انقلابی است.

وی شهادت را آرزوی سردار شهید قاسم سلیمانی دانست و گفت: شهادت سردار سلیمانی اراده و تقدیر الهی بود، چرا که دشمن با توجه به خیزش عمومی مسلمانان جهان در اربعین به وحشت افتاده و تبلیغات مسموم خود را علیه کشورهای عراق و ایران انجام می‌داد و در پی انشقاق بین دو ملت عراق و ایران بود و در حوادث عراق به برخی از مراکز ایران و نیز برخی مراکز مقدس در کربلا حمله کردند و نیز سعی داشتند، که همین شیطنت‌ها را در داخل ایران انجام دهند، اما هوشیاری مردم صف ملت را از دشمنان و آشوبگران و فتنه طلبان جدا کرد.

جانشین قرارگاه بروجردی گفت: همان گونه که حماسه پرشور ۹ دی این ملت در ۱۰ سال قبل فتنه را از هم پاشید، در آبان امسال نیز همین اتفاق افتاد، دشمنان گمان می‌کردند، با اغتشاشات اخیر کار ایران تمام شده است، اما کور خواندند، همت، رشادت و دشمن شناسی این مردم به حدی رسیده که دشمن هرگز نمی‌تواند ارزش‌های کشور را به عقب براند.

رستگارپناه با بیان اینکه برخی عامل حل مشکلات کشور را مذاکره با آمریکای خبیث معرفی کردند، گفت: کدخدا هیچ سودی برای کشور ما ندارد و این امر با شهادت سردار سلیمانی به اثبات رسید، اگر تفکرات متزلزل در اداره سیاسی این کشور از ابتدای انقلاب ایجاد نمی‌شد، امروز شاهد عزت و عظمت بیشتر کشور می‌بودیم اما عده‌ای مسمومین فکری در همین جریانات اخیر و پس از شهادت حاج قاسم سلیمانی نیز اطلاعیه دادند که کاری با آمریکا نداشته باشیم و با آمریکا مذاکره کنیم، اما اراده پولادین رهبر عزیز انقلاب و همت و شهامت ولی امر زمان بر زدن سیلی بر صورت آمریکایی‌های تروریست بود.

وی ادامه داد: سربازان و فرزندان دلاور این ملت در سپاه پاسداران بزرگ‌ترین پایگاه نظامی و تدارکاتی پشتیبانی سفاکان و مستکبرین زمان را زد، اما ترامپ با وحشت در مقابل میکروفن حاضر شد و به دروغ اعلام کرد که کشته‌ای ندادند، البته امروز نیز مجلس نمایندگان آمریکا مصوب کرد که دیگر رئیس جمهور آمریکا حق ندارد، اقدامی علیه ایران بکند.

رستگارپناه اضافه کرد: امروز شرایط کشور بسیار مهم است و راه حاج قاسم همچنان ادامه دارد، اندیشه‌ای که حاج قاسم ایجاد کرد این بود، که باید با استکبار در همه ابعاد مبارزه کرد و نباید زیر بار زور رفت، دوران بزن و در رو تمام شده است و این فرهنگ نهادینه شده در جهان اسلام شتاب بیشتری به گام دوم انقلاب خواهد داد، در خود آمریکا مردم به خیابان آمدند و ترامپ را تروریست خواندند.

جانشین قرارگاه بروجردی گفت: خون حاج قاسم پیام استقامت در برابر زورگویان جهان را به همراه داشت.

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران