شهید سلیمانی افسانه نفوذ آمریکا در منطقه را به پوچی رساند

فرهنگی
برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران

وب سایت آسمان در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه ورزشی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

شهید سلیمانی افسانه نفوذ آمریکا در منطقه را به پوچی رساند

امام جمعه موقت تهران گفت: کسی که نزد خدا عزیزتر باشد قاتلش شقی‌ترین افراد خواهد بود، حاج قاسم سلیمانی توسط داعش به شهادت نرسید بلکه خود آمریکا برای شهادت او اقدام کرد.

شهید سلیمانی افسانه نفوذ آمریکا در منطقه را به پوچی رساند – اخبار فرهنگی –

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، حجت‌الاسلام کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران شب گذشته در مراسم «اجتماع‌ مردمی‌ سلیمانی‌ها» که به منظور بزرگداشت سردار شهید قاسم سلیمانی در مجموعه سرچشمه انقلاب برگزار شد، طی سخنانی گفت: امروز اقتدار، پیشرفت و عزّت بدست آمده به برکت شهداء و از سر سفره شهدای بزرگوار است. شهادت پرچم ولایت را سرافراز نگه می‌دارد و حافظ آن است.

وی افزود: در قرآن کریم به اینکه متذکر شده‌ایم که هرگز گمان نبردی که شهید مرده است. کسی که بگوید شهید از دست رفته، خبر ندارد که خود را از دست داده است؛ زیرا شهید خود را باز یافته و به اصل خود بازگشته است؛ «إنّا للّه و إنّا إلیه راجعون» بیانگر این اصل است که ما از خدا هستیم و به سمت او باز خواهیم گشت.

امام جمعه موقت تهران شکل‌گیری گروه‌های مقاومت اعم از بسیج، حزب‌الله، حشدالشعبی، فاطمیون، حیدریون، نجباء را تولیدشده شهادت دانست و گفت: حاج قاسم سلیمانی با قدرت و شجاعت خود، شاخ آمریکا را شکست و قدرت‌های اتمی را در منطقه باطل کرد، افسانه نفوذ آنها را در منطقه به پوچی رساند و توانست کشورهای منطقه را متحد کند و جبهه مقاومت را مانند زنجیره‌ای به هم پیوند دهد. پس از آنکه طرح‌های آمریکا یکی پس از دیگری باطل شد، به تبع آن قدرت افسانه‌ای آنها نیز در منطقه فروریخت، طوری که خیلی‌ها متوجه شده بودند دیگر در منطقه کاری از آمریکا ساخته نیست.

سردار سلیمانی | سردار قاسم سلیمانی , حجت الاسلام و المسلمین کاظم صدیقی ,

«دشمن در گذشته با شهادت عماد مغنیه تصور می‌کرد ستون مقاومت را از بین برده است، آنان امروز هم با شهادت شردار سلیمانی مغز متفکر مقاومت تصور می‌کند ملت ایران تن به مذاکره می‌دهد و از موضع خود کوتاه خواهد آمد، اما این در حالی است که مکتب شهید سلیمانی شکست آمریکا و سرافراز کردن مقاومت بود و این راه ادامه خواهد داشت.»

حجت‌الاسلام صدیقی با بیان مطلب فوق اظهار کرد: از این دست اتفاقات در گذشته نیز رخ داده است، دشمن سال‌ها قبل شهید بهشتی را به شهادت رساند، آنها با این کارها به دنبال این بودند که ما در مقابل‌شان تسلیم شویم، اما امام خمینی (ره) هرگز لحظه‌ای کوتاه نیامد، او نه تنها عقب‌نشینی نکرد، بلکه کسانی را همچون شهید سردار سلیمانی تربیت کرد که امروز رهبر معظم انقلاب او را تربیت یافته مکتب امام خمینی (ره) معرفی می‌کنند.

«دشمن در این جنگ شکست خورده نه یک بار بلکه بارها از جبهه مقاومت و سلیمانی شکست خورده است». وی با بیان این جمله گفت: دوستان جنگ تمام نشده است و همچنان جنگ نظامی، فرهنگی، اقتصادی و همچنین جنگ با بقایای داعش ادامه دارد و تا زمانی که یمن پیروز و بحرین آزاد نشود، جنگ برای ما ادامه خواهد داشت.

وی تصریح کرد: کسی که نزد خداوند عزیزتر باشد قاتلش شقی‌ترین افراد خواهد بود، حاج قاسم سلیمانی توسط داعش به شهادت نرسید بلکه خود آمریکا برای شهادت او اقدام کرد. آمریکایی‌ها خیال باطل می‌کنند که این جبهه بدون او کمرنگ خواهد شد و رزمنده‌های ما احساس ضعف می‌کنند اما هرگز این چنین نخواهد بود؛ زیرا شهید هرچه عزیز‌تر باشد، خونش قدرت بیشتری تولید می‌کند.

سردار سلیمانی | سردار قاسم سلیمانی , حجت الاسلام و المسلمین کاظم صدیقی ,

امام جمعه موقت تهران خاطرنشان کرد: رفتار شهید قاسم سلیمانی با مردم در مقام سردار و فرمانده نبود، بلکه برادر آنان بود، هر جا مشکلی برای مردم ایجاد می‌شد، او در صف اول میدان بود، او در آب برای سیل زده ها وارد شد، برای فرزندان مدافعان حرم نوازشگر بود و برای مقام معظم رهبری نیز فرمانده و سردار نبود بلکه عاشق و فدایی بود.

به گزارش تسنیم، در پایان این مراسمن احمد واعظی و مهدی رسولی به مداحی و روضه‌خوانی پرداختند.

پویش «سردار آسمانی» راه‌اندازی شدهیئت‌‌های مذهبی امروز در میدان فلسطین تجمع می‌کنند

انتهای پیام/

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران