صهیونیست‌ها نمی‌توانند ساکنان غزه را وادار به تسلیم کنند

بین‌الملل
برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران

وب سایت آسمان در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه بین الملل خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

صهیونیست‌ها نمی‌توانند ساکنان غزه را وادار به تسلیم کنند

صهیونیست‌ها نمی‌توانند ساکنان غزه را وادار به تسلیم کنند

عضو ارشد جنبش «جهاد اسلامی» فلسطین با اشاره به بستن گذرگاه های تجاری به روی غزه توسط رژیم صهیونیستی، گفت: سران رژیم صهیونیستی نمی توانند ساکنان نوار غزه را وادار به تسلیم کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، «داوود شهاب» عضو ارشد جنبش «جهاد اسلامی» فلسطین به بسته شدن گذرگاه «کرم ابوسالم» در جنوب غزه توسط صهیونیست‌ها واکنش نشان داد.

بر اساس این گزارش، وی در این خصوص تأکید کرد: بستن گذرگاه‌های تجاری و تشدید محاصره علیه ساکنان نوار غزه گوشه‌ای از سیاست‌های خصمانه رژیم صهیونیستی محسوب می‌شود.

عضو ارشد جهاد اسلامی عنوان کرد: رژیم صهیونیستی با چنین سیاست‌هایی نمی‌تواند عزم فلسطینیان را درهم بشکند. ملت فلسطین همچنان به مقاومت ادامه خواهد داد.

داوود شهاب در ادامه اظهار داشت: ساکنان نوار غزه تحت هیچ شرایطی تسلیم محاصره و تجاوز نخواهند شد.

رژیم صهیونیستی اخیراً ضمن بستن گذرگاه کرم ابوسالم در جنوب نوار غزه ورود هرگونه مصالح ساختمانی به این منطقه را نیز ممنوع اعلام کرد.

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات ثبت دامنه در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات انجام پروژه سئو در تهران