فغانپور: کفاشیان طبق اساسنامه همچنان نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال است/ نه در جریان قرارداد ویلموتس هستم، نه فسخ قراردادش!

ورزشی
برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران

وب سایت آسمان در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه ورزشی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

فغانپور: کفاشیان طبق اساسنامه همچنان نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال است/ نه در جریان قرارداد ویلموتس هستم، نه فسخ قراردادش!

مسئول امور حقوقی فدراسیون فوتبال تأکید کرد طبق اساسنامه این فدراسیون علی کفاشیان همچنان به‌عنوان نایب رئیس اول در فدراسیون فوتبال حضور دارد.

فغانپور: کفاشیان طبق اساسنامه همچنان نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال است/ نه در جریان قرارداد ویلموتس هستم، نه فسخ قراردادش! – اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، صفی‌الله فغانپور درباره قرارداد مارک ویلموتس و اینکه تکلیف فدراسیون فوتبال پس از استعفای مهدی تاج از ریاست این فدراسیون چه خواهد بود، اظهار داشت: تکلیف فدراسیون فوتبال را که اساسنامه فدراسیون مشخص کرده است و نیاز به گمانه‌زنی و بحثی نیست. نه نیاز به انتصاب دارد و نه مصوبه‌ای، اساسنامه کاملاً مشخص کرده در صورتی که رئیس فدراسیون به هر دلیلی نتواند به کار خود ادامه دهد، نایب رئیس اول به‌عنوان جانشین کار می‌کند. اگر فدراسیون نایب رئیس اول نداشته باشد، هم به ترتیب نواب رئیس دوم و سوم باید قبول مسئولیت کنند. اگر هم هیچ‌کدام از نایب رئیس‌ها نتوانند این کار را انجام دهند، یکی از اعضای هیئت رئیسه به‌عنوان جانشین تا زمان برگزاری مجمع، مسئولیت فدراسیون را بر عهده خواهد داشت.

وی در مورد اینکه نواب رئیس اول و دوم فدراسیون فوتبال بازنشسته هستند، گفت: بحث بازنشستگی یک موضوع دیگر است که الان جای مطرح کردن آن نیست. کفاشیان استعفا داده بود، اما هنوز استعفای او بررسی و تصویب نشده است. بنابراین همچنان به‌عنوان نایب رئیس اول طبق اساسنامه حضور دارد. از طرفی هم بهاروند هنوز مشغول به کار است و مراجع قانونی مانع او نشده‌اند. از طرفی هم دیوان عدالت اداری احکامی دارد که هیئت رئیسه فدراسیون و سازمان لیگ بحث بازنشستگی را ندارند، چون عضویت در این هیئت رئیسه‌ها به‌عنوان شغل محسوب نمی‌شود.

مسئول امور حقوقی فدراسیون فوتبال در پاسخ به این پرسش که «اگر نایب رئیس‌های فدراسیون فوتبال بخواهند به‌عنوان سرپرست این فدراسیون مشغول به کار شوند بازهم شامل قانون بازنشستگی خواهند شد یا خیر؟»، گفت: هم قانون به صراحت در این موضوع تعیین تکلیف نکرده است و هم اینکه مراجع نظارتی هنوز روی این ماجرا «زوم» نکرده‌اند و این موضوع نیاز به بررسی بیشتر دارد.

«در روزهای اخیر گفته شده است کمیته امور بین‌الملل فدراسیون فوتبال نقشی در قرارداد مارک ویلموتس نداشته است.»، فغانپور در واکنش به طرح این موضوع بیان کرد: من به‌عنوان مسئول حقوقی فدراسیون در جریان امور حقوقی و قراردادها هستم. در مورد ویلموتس من در جریان قرارداد او و بحث‌های فسخ قراردادش نیستم. قطعاً رئیس فدراسیون با کمک وکلای بین‌الملل فدراسیون این موضوع را پیگیری کرده و نیاز ندیده است امور داخلی فدراسیون در این مورد نقشی داشته باشند.

برگزاری جلسه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال برای بررسی استعفای تاجکفاشیان: نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال هستم و لازم باشد الان استعفای کتبی می‌نویسم!/ تاج برنمی‌گردد

انتهای پیام/

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *