مادر شهیدان جنگروی به فرزندانش شهیدش پیوست

فرهنگی
برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران

وب سایت آسمان در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه ورزشی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

مادر شهیدان جنگروی به فرزندانش شهیدش پیوست

مادر شهید سردار حاج جعفر جنگروی و شهید علی جنگروی درگذشت.

مادر شهیدان جنگروی به فرزندانش شهیدش پیوست – اخبار فرهنگی –

به گزارش خبرنگار فرهنگی تسنیم، مادر شهید سردار حاج جعفر جنگروی و شهید علی جنگروی پس از تحمل سال‌ها درد و رنج فراق فرزندان، در روز ولادت حضرت زینب (سلام‌الله‌علیها) دار فانی را وداع گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.

مراسم وداع با این مادر، امروز بعد از نماز مغرب و عشاء در مقبرة الشهدای دانشگاه امام حسین (ع) واقع در بزرگراه شهید بابایی، در جوار مزار فرزند شهیدش، برگزار می‌شود.

مراسم تشییع مادر بزرگوار شهیدان جنگروی، فردا پنجشنبه، ساعت 9 صبح از مقابل مسجد خداداد واقع در اتوبان محلاتی، خیابان مخبر، خواهد بود.

به گزارش تسنیم، شهید جعفر جنگرودی قائم مقام لشکر 10 سید الشهدا در عملیات والفجر هشت بهمن 1364 بعد از آزادسازی شهر استراتژیک فاو به شهادت رسید.

شهید «علی جنگروی» برادر شهید «جعفر جنگروی» قائم مقام لشکر 10 سیدالشهدا نیز در یک مرداد سال 61 مصادف با عملیات رمضان به خیل شهدا پیوست. وی زمان شهادت، 21 ساله بود.

پیکر مطهر این شهید بزرگوار پس از 35 سال گمنامی، سرانجام توسط آزمایش DNA شناسایی شد تا چشم انتظاری مادر شهید به اتمام برسد.

انتهای پیام/

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران