ماهیت تروریسم مجازی در توئیتر و اینستاگرام آشکار شد

سیاسی
برترین ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات انجام پروژه سئو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات فلاشینگ نما در تهران

وب سایت آسمان در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه سیاسی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

معاون وزیر ارتباطات:

ماهیت تروریسم مجازی در توئیتر و اینستاگرام آشکار شد

ماهیت تروریسم مجازی در توئیتر و اینستاگرام آشکار شد

معاون وزیر ارتباطات گفت: در پاسخ به اقدامات توئیتر و اینستاگرام در حذف مطالب کاربران ایرانی و انتشار بلامانع مطالب خشونت آمیز رئیس جمهور آمریکا، رویکرد منفعلانه نخواهیم داشت.

امیر ناظمی در گفتگو با خبرنگار مهر، در واکنش به اقدام اینستاگرام در حذف مطالب کاربران ایرانی در محکومیت جنایت آمریکا در ترور شهید قاسم سلیمانی، اظهار داشت: اقدام اینستاگرام و توئیتر در سانسور مطالب کاربران ایرانی به یک تروریسم فضای مجازی تعبیر می شود که چندی است به اشکال مختلف در حال روی دادن است.

وی با بیان اینکه ما برای رساندن اعتراضمان به گوش جهانیان باید از ابزار جهانی استفاده کنیم، گفت: نباید حضورمان را در سکوها و پلتفرم های جهانی از دست دهیم تا بتوانیم صدای اعتراضمان را به دنیا برسانیم.

معاون وزیر ارتباطات حمایت از پلتفرم های اجتماعی ایرانی را از دیگر اقداماتی عنوان کرد که می تواند پاسخی به اقدام خبیثانه اینستاگرام باشد و گفت: کاربران ایرانی باید بتوانند نظرات و احساسات خود را در فضای مجازی اعلام کنند و ما تمامی تلاش خود را برای حمایت از شبکه های اجتماعی داخلی به کار می بندیم.

رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران افزود: حتی اگر اینستاگرام ما را محدود کند، ابزارهای گسترده ای وجود دارند که می توانند صدای اعتراض ما را به گوش جهانیان برسانند و اینستاگرام به تنهایی نمی تواند این فرصت را از کاربران ما بگیرد.

ناظمی ادامه داد: در زمانی که بسیاری از کشورها در حال تحریم کردن ایران هستند، ما برای شنیده شدن صدایمان در دنیا، نیاز به فضای مجازی داریم و نباید صدایمان را محدود کنیم. بلکه هوشمندانه می توانیم پیام خود را در شبکه های مجازی به دنیا برسانیم.

رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران با اشاره به حضور همه جانبه کاربران ایرانی در محکوم کردن اقدام جنایتکارانه آمریکا در ترور شهید قاسم سلیمانی، گفت: اقدام توئیتر و اینستاگرام در حذف مطالب کاربران ایرانی و انتشار بلامانع مطالب تهدید و خشونت آمیز رئیس جمهور آمریکا، استانداردی دوگانه است که باید آن را برای مخاطبان جهانی این شبکه ها، آشکار کنیم.

وی تاکید کرد: وزارت ارتباطات در پاسخ به اقدام شبکه های توئیتر و اینستاگرام، رویکرد منفعلانه نخواهد داشت و تلاش این است که این دوگانگی و ماهیت تروریسم فضای مجازی را آشکار کنیم.

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران