نبردی شدید رخ خواهد داد/ طرابلس فتح خواهد شد

بین‌الملل
برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران

وب سایت آسمان در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه بین الملل خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

نبردی شدید رخ خواهد داد/ طرابلس فتح خواهد شد

نبردی شدید رخ خواهد داد/ طرابلس فتح خواهد شد

یک منبع نزدیک به ژنرال حفتر از نبردی سخت که طی آن طرابلس به تصرف نیروهای ارتش لیبی درخواهد آمد در صورتی که مذاکرات ثمربخش نباشد، خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، یک منبع نزدیک به ژنرال حفتر از نبردی سخت که طی آن طرابلس به تصرف نیروهای ارتش لیبی درخواهد آمد در صورتی که مذاکرات ثمربخش نباشد، خبر داد.

فتح الله الفرجانی از منابع نزدیک به خلیفه حفتر فرمانده ارتش لیبی گفت: هنگامی که ژنرال حفتر و هیأت همراهش از پارلمان به ریاست عقیله صالح به مسکو رفت؛ در پایتخت روسیه حاضر شدند تا آنچه از پیش اعلام شده بود یعنی انحلال شبه نظامیان و آتش بس و بازگشت نیروهای ناقض حاکمیت ترکیه از لیبی به ترکیه و پایان دادن به توافق غیرقانونی میان ترکیه و دولت وفاق، را امضا کند.

وی افزود: همچنین هدف پشت سرگذاشتن گذشته و گشودن صفحه جدید از طریق گفتگوی جدی درباره روند سیاسی پس از انحلال شبه نظامیان و ورود ارتش لیبی به طرابلس بود. ارتش لیبی سندی را که امنیت ملی لیبی را تهدید کند، امضا نخواهد کرد.

الفرجانی اعلام کرد: راهکار نظامی بر روی میز است و این را ژنرال حفتر به صراحت اعلام کرده است و اگر توافقی درباره مبارزه با تروریسم و خلع سلاح شبه نظامیان رخ ندهد، احتمال جنگ با قدرت برجاست و مشابه نبردهای قبلی هم نخواهد بود و نبردی سنگین اگر مذاکرات اهداف ما را محقق نکند، خواهد بود.

وی گفت: آتش بس به پایان خواهد رسید و نبرد ادامه می‌یابد و ارتش پایتخت لیبی را فتح خواهد کرد به ویژه که در دو کیلومتری آن است و همه شبه نظامیان را با زور و با همه ابزار ممکن بیرون خواهد کرد.

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات ثبت دامنه در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات انجام پروژه سئو در تهران