نقل و انتقالات نیم فصل ۲۳ دی به پایان می رسد و تمدید نمی‌شود

ورزشی
برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران

وب سایت آسمان در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه ورزشی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

نقل و انتقالات نیم فصل ۲۳ دی به پایان می رسد و تمدید نمی‌شود

 نقل و انتقالات نیم فصل ۲۳ دی به پایان می رسد و تمدید نمی‌شود

مدیر نقل و انتقالات سازمان لیگ فوتبال گفت: زمان نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر روز ۲۳ دی ماه به پایان می‌رسد و این تاریخ به هیچ عنوان قابل تمدید نیست.

به گزارش خبرگزاری مهر، فریبرز محمودزاده در گفت و گو با سایت سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: طبق اعلام قبلی زمان نقل و انتقالات زمستانی نوزدهمین دوره لیگ برتر از تاریخ ۲۶ آذر تا ۲۳ دی ماه ۱۳۹۸ است و این مدت نقل و انتقالات به دلیل وجود قوانین بین المللی به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد و بازه نقل و انتقالاتی نیم فصل فقط ۲۸ روز است.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه باشگاه ها برای ثبت قرارداد بازیکنان جدید خود نیازمند دریافت مجوزهای لازم از کمیته های تعیین وضعیت و انضباطی فدراسیون فوتبال هستند و از سویی دیگر کمتر از ۶ روز دیگر زمان نقل و انتقالات نیم فصل به پایان می رسد، برای اینکه باشگاه ها با مشکلی برای ثبت قرارداد بازیکنان جدید خود مواجه نشوند بهتر است هرچه زودتر اقدامات لازم را در این خصوص انجام بدهند و کارهای اداری ثبت قراردادها را قبل از ساعت های پایانی نقل و انتقالات انجام بدهند.

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران