ویژه برنامه‌های شهادت سردار سلیمانی در 2 هزار بقعه برگزار می‌شود

فرهنگی
برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران

وب سایت آسمان در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه ورزشی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

ویژه برنامه‌های شهادت سردار سلیمانی در ۲ هزار بقعه برگزار می‌شود

ویژه برنامه‌های شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی در طول ۳ روز عزای عمومی در ۲ هزار بقعه شاخص کشور برگزار می‌شود.

ویژه برنامه‌های شهادت سردار سلیمانی در 2 هزار بقعه برگزار می‌شود – اخبار فرهنگی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، حجت‌الاسلام محمد نوروزپور از برگزاری ویژه برنامه‌های شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی در امامزادگان و بقاع متبرکه کشور خبر داد و گفت: بنابر ابلاغ معاونت فرهنگی سازمان اوقاف و امور خیریه، بنا شد تا تمامی بقاع سیاه‌پوش شوند و پرچم سیاه در این اماکن مقدس به اهتزاز درآید.
وی ادامه داد: با هماهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از فرماندهان مقاومت به منظور سخنرانی در امامزادگان و بقاع متبرکه در استان‌های مختلف کشور دعوت شده است.
نوروزپور افزود: هیئت‌های مذهبی و مداحان نیز مراسم‌های ویژه‌ای را در امامزادگان برگزار می‌کنند. از ناشران و مؤلفان نیز دعوت شده است کتاب‌های با موضوع دفاع مقدس، شهدا و محورهای مقاومت را در قالب نمایشگاه‌هایی در بقاع متبرکه به زائران ارائه دهند.
وی به برنامه‌های فرهنگی دیگر اشاره کرد و گفت: کارشناسان و روحانیون حاضر در خیمه‌های معرفت نیز به تبیین محورهای مقاومت و دستاوردهای مدافعان و حرم و شهید حاج قاسم سلیمانی می‌پردازند.
نوروزپور در پایان تصریح کرد: کلیپ‌هایی نیز با موضوع دستاوردهای مدافعان حرم توسط معاونت فرهنگی اوقاف تهیه شده و در غرفه‌های چندرسانه ای که در بقاع متبرکه تدارک دیده شده به نمایش در خواهد آمد.

انتهای پیام/

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران