پیام رئیس سازمان تبلیغات به مناسب شهادت سردار سلیمانی

فرهنگی
برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران

وب سایت آسمان در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه ورزشی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

پیام رئیس سازمان تبلیغات به مناسب شهادت سردار سلیمانی

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با صدور پیامی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفت.

پیام رئیس سازمان تبلیغات به مناسب شهادت سردار سلیمانی – اخبار فرهنگی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، حجت‌الاسلام قمی با صدور پیامی، حجت‌الاسلام "محمد قمی" رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در پیامی شهادت سردار سپهبد "حاج قاسم سلیمانی" را تسلیت گفت.

در این پیام آمده است:

بسم رب الشهداء و الصدیقین

مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا

امام راحل عظیم‌الشأن‌مان فرمودند: "با ریختن خون عزیز ما، تأیید شد انقلاب ما. این انقلاب باید زنده بماند، این نهضت باید زنده بماند، و زنده ماندنش به این خونریزی هاست. بریزید خونها را؛ زندگی ما دوام پیدا می‌کند. بکُشید ما را؛ ملت ما بیدارتر می‌شود. ما از مرگ نمی ترسیم؛ و شما هم از مرگ ما صرفه ندارید…"

اینجانب از جانب خود، سازمان تبلیغات اسلامی و بلکه خانواده بزرگ نهضت تبلیغ انقلاب اسلامی، شهادت سردار سرافراز، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی فرمانده قهرمان نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و شهید ارجمند ابومهدی‌المهندس معاون غیور الحشد‌الشعبی را به محضر قطب عالم امکان حضرت بقیة‌الله الاعظم ارواحنا فداه و نائب برحقش حضرت آیت‌الله‌العظمی امام خامنه‌ای مد ظله‌العالی تبریک و تسلیت عرض می‌کنم.

و اینک سخنی با امت قهرمان ایران اسلامی؛

مردم سلحشور! حواسمان باشد. دشمن به استیصال رسیده است. آمریکایی‌ها نماد مقاومت را زدند که بگویند مقاومت تمام شده است. باهم بشنویم نطق شهدا را. نطق شهدا بعد از شهادتشان باز می‌شود و سخن می‌گویند با مردم. شهید حججی هم همین طور بود؛ کلی با ما سخن گفت. حاج قاسم عزیز هم حرف‌های زیادی برای ما دارد و امروز باید سخن اصلی حاج قاسم را به جان شنید.

حاج قاسم ما را به ادامه این راه دعوت نموده است. حاج قاسم فدا شد که ما را به یاد امام و مکتب امام بیندازد. همه دلبستگان مقاومت این پیام حاج قاسم را شنیده‌اند؛ اینک ما نیز محکم‌تر و شجاعانه‌تر از قبل با شیاطین و اشرار عالم مبارزه خواهیم کرد. آحاد مردم ایران خون‌خواه حسین (ع) و وارثان حسین‌اند. قاسم سلیمانی وارث حسین ماست. چنان‌چه از عماد مغنیه تا محسن حججی و از احمد کاظمی تا احمدی روشن چنین بوده‌اند. و اینک ما منتقم خون و پویندگان راه ایشان خواهیم بود.

این جوان‌ها و‌ نوجوان‌های دهه شصت، هفتاد و هشتادی که با عشق قاسم سلیمانی و تصویر او و با زمزمه حرف‌های او بزرگ شده‌ و تبلور مقاومت، ایثار، مجاهدت و سربازی سیدالشهداء (ع) و دفاع از حرم آل الله را در او دیده‌اند، این راه مبارک را با انگیزه بیشتر و با ایمان کاملتر نسبت به تحقق وعده خداوند، پی خواهند گرفت چرا که تشنه مبارزه و انتقام از جنایتکاران عالم هستند.

محمد قمی

انتهای پیام/

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران