چگونه برگه های آزمون داوطلبان خبرگان در شورای نگهبان تصحیح می‌شود؟

سیاسی
برترین ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات انجام پروژه سئو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات فلاشینگ نما در تهران

وب سایت آسمان در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه ورزشی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

چگونه برگه های آزمون داوطلبان خبرگان در شورای نگهبان تصحیح می‌شود؟

عضو شورای نگهبان، چگونگی تصحیح برگه‌های آزمون داوطلبان خبرگان در شورای نگهبان را تشریح کرد.

چگونه برگه های آزمون داوطلبان خبرگان در شورای نگهبان تصحیح می‌شود؟ – اخبار سیاسی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، هادی‌طحان نظیف عضو شورای نگهبان در بخشی از گزارش خود از جلسه اخیر شورا نوشته است: چهارشنبه چهارم دیماه 1398، جلسه شورای نگهبان بود. پیش از ورود به دستور، آیت الله شب زنده‌دار گزارشی از روند تصحیح اوراق امتحانی داوطلبان انتخابات خبرگان ارائه کردند.
نکات قابل توجهی را در برداشت مثلا ابتدا اسامی امتحان‌دهندگان از بالای برگه‌های امتحانی جدا می‌شود و بعد در اختیار تصحیح‌کننده قرار می‌گیرد یا اینکه هر برگه را دو نفر به صورت جداگانه صحیح می‌کنند به نحوی که نفر دوم از نمره نفر اول اطلاع ندارد تا احیانا تاثیری در تصحیح و نمره‌دهی او نداشته باشد و موارد دیگر.
طبعاً این دقت فقهای شورا در تصحیح برگه‌های امتحان اجتهاد، از برخورد عادلانه و بی‌طرفانه آنان حکایت دارد. برای خواندن گزارش کامل طحان نظیف به صفحه شخصی این عضو شورای نگهبان در صفحه اینستاگرام مراجعه کنید تصاویر مربوط به برگزاری آزمون اجتهادی داوطلبان خبرگان است که هفته گذشته در قم برگزار شد.

انتهای پیام/

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران