کسی در داخل باشگاه پرسپولیس از کالدرون خبر دارد؟

ورزشی
برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران

وب سایت آسمان در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه ورزشی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

کسی در داخل باشگاه پرسپولیس از کالدرون خبر دارد؟

کسی در داخل باشگاه پرسپولیس از کالدرون خبر دارد؟

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در حالی به تعطیلات زمستانی رفته که ارتباط خود با مدیران باشگاه را به کمترین سطح ممکن رسانده است و هنوز وضعیتش برای بازگشت به تیم باوجود مشکلات مالی مبهم است.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس موفق شد در پایان هفته شانزدهم رقابت های لیگ برتر ۳۴ امتیاز کسب کند و با صدرنشینی به تعطیلات نیم فصل برود.

گابریل کالدرون سرمربی آرژانتینی سرخپوشان پایتخت که در هفته های پایانی نیم فصل اول به شدت از عملکرد مدیران باشگاه پرسپولیس انتقاد می کرد قبل از رفتن از ایران، شروط خود را برای ادامه همکاری با این باشگاه اعلام کرد.

وی پرداخت مطالبات خود و دستیارانش به همراه طلب هایی که بازیکنان دارند را در کنار جدایی دو نفر از اطرافیان این تیم از جمله افشین پیروانی را از شروط اصلی خود عنوان کرد. کالدرون قبل از ترک تهران نیز اعلام کرد هیچ ارتباطی با مدیرعامل باشگاه بصورت مستقیم نخواهد داشت و مدیر برنامه های ایرانی خود را مسئول مذاکره با سرخ ها معرفی کرد.

کالدرون که هفتم دیماه تهران را به مقصد بوینوس آیرس آرژانتین ترک کرد هیچ صحبتی با مدیرعامل پرسپولیس نداشته است. او پاسخ هیات مدیره باشگاه را نیز از طریق مدیر برنامه های خود می دهد و لیست مازاد را نیز از طریق همین شخص به دست مهدی رسول پناه رئیس هیات مدیره پرسپولیس رساند.

هیات مدیره نیز در جلسات خود حل مشکلات مالی کالدرون را به انصاریفرد سپرده است تا او با نظریه های اقتصادی اش بتواند موانع را رفع کند. آنها در واقع انصاریفرد را مسئول مستقیم حل مشکلات مربوط به کالدرون کرده اند و از مدیرعامل باشگاه انتظار دارند تا موانع مالی و مدیریتی در داخل تیم را از سر راه بردارد.

پیرمرد آرژانتینی که قرار بود چهارشنبه به قطر رفته تا تمرینات این تیم در اردوی دوحه قطر را زیر نظر بگیرد گویا از لغو این اردو اطلاعی ندارد و مشخص نیست او با وجود بی تفاوتی باشگاه نسبت به رسیدگی به خواسته هایش راهی تهران می شود یا خیر!

محمدحسن انصاریفرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پس از رفتن این مربی بارها خواست تا با تماس تلفنی و ارتباط مستقیم با سرمربی تیمش، سوء تفاهم های به وجود آمده را از بین ببرد اما موفق به این امر نشده است.

انصاریفرد در حالی قصد بازگرداندن کالدرون را دارد که در عمل هیچ اقدامی برای این بازگشت نکرده است. او نه تنها مطالبات کالدرون و بازیکنان را پرداخت نکرده بلکه حاضر به کنار گذاشتن افشین پیروانی از سرپرستی تیم نیز نشده است. شروطی که طبیعی است پیرمرد آرژانتینی را نسبت به بازگشت دلسرد کند.

سرخ ها نه تنها ۳۰۰ هزار دلار از قسط دوم قرارداد سرمربی خود را پرداخت نکرده اند بلکه ۱۲۵ هزار دلار دیگر از بخش اول قرارداد او را به حسابش واریز نکرده اند تا نشان دهند هیچ عزمی برای بازگشت او ندارند. نخواستن هایی که در کلام تکذیب می شود اما در عمل با پیدا نکردن کالدرون برای مذاکره، روی آن سرپوش گذاشته شده است.

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران