کی‌روش مربی بزرگی بود/ دلم برای بیرانوند تنگ می‌شود

ورزشی
برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران

وب سایت آسمان در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه ورزشی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

کی‌روش مربی بزرگی بود/ دلم برای بیرانوند تنگ می‌شود

کی‌روش مربی بزرگی بود/ دلم برای بیرانوند تنگ می‌شود

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس با وجود ابهام در نبودنش برای جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه گفت: کارلوس کی‌روش مربی خیلی بزرگی بود که به فوتبال ایران کمک کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، سید جلال حسینی در گفتگو با برنامه «سلام صبح بخیر» در خصوص اینکه به فکر ارتقای آمار خود برای قهرمانی در فوتبال باشگاهی کشور گفت: دنبال آمار و ارقام نیستم. فقط تمرین می کنم و می خواهم همیشه در سطح ایده آل باشم.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه پس از گذشت دو سال از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه چه احساسی نسبت به خط خوردن از سوی کارلوس کی روش برای حضور دوباره در این رقابت ها دارد اظهار داشت: به هر حال تصمیم سرمربی بود و من هم نمی توانستم دخالتی در این زمینه داشته باشم.

او با افشاگری برای حضور در اردوی تیم ملی در آخرین روز از تمرین این تیم قبل از اعزام به جام جهانی روسیه افزود: صبح آن روز، مارکار آقاجانیان با من تماس گرفت و گفت به ساختمان «پِک» بروم. از من خواستند تا پیام خداحافظی بدهم اما به او و آقای کی روش گفتم که تصمیم گیرنده من هستم و خودم باید در این زمینه آخرین نظر را بدهم. آقای کی روش هم پذیرفت. حرفی هم درباره دلایل اینکه چرا دعوت نشده ام زده نشد.

حسینی در پاسخ به این سوال که چرا آخرین روز از تمرینات تیم در تهران چنین موضوعی در میان گذاشته شد گفت: برای خودم هم این سوال هنوز وجود دارد که چرا آخرین روز؟!

مدافع سرخپوشان در ادامه به تمجید از عملکرد کارلوس کی روش پرداخت و تاکید کرد:او زخمتکش و پرتلاش بود. خیلی زحمت کشید و به وتبال ایران کمک کرد.

حسینی درباره مصاحبه برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق پرسپولیس که عنوان کرده بود«سیدجلال به خاطر گلی که در لیگ قهرمانان به الجزیره زد از تیم ملی خط خورد» گفت: من هم چنین مباحثی را شنیدم اما دنبال نکردم. نمی دانم چرا خط خوردم. اختلافات برانکو و کی روش زیاد شده بود. حتی در تصمیم گیری های فدراسیون هم نقش داشت اما کار من چیز دیگری بود و به این مسائل فکر نمی کنم.

حسینی درباره اینکه چه نظری درباره «لاییِ» وحید امیری هافبک پرسپولیس در جام جهانی روسیه به جرارد پیکه مدافع تیم ملی اسپانیا دارد یادآور شد: او بازیکن خیلی خوبی است. حقیقتش این صحنه خیلی به من چسبید.

مدافع سرخپوشان درباره جدایی علیرضا بیرانوند در پایان فصل و ترانسفر دروازه بان تیم ملی به «آنتورب» بلژیک افزود: او واقعا زحمت کمشید تا به اینجا رسید. دلمان برای علیرضا تنگ می شود. تصمیمش را هم گرفته است و امیدوارم موفق شود.

او درباره کری خوانی هایی که در آستانه دربی فردا پنجشنبه پایتخت می شود افزود: با کت و شلوار می نشینند و کری می خوانند. نمی دانم این حرف ها چه تاثیری در روحیه هواداران و افرادی که به ورزشگاه می ایند دارد. ممکن است همین رفتار باعث برخی اتفاقات در استادیوم آزادی شود.

سیدجلال درباره درگیری اش در یکی از رویارویی های استقلال و پرسپولیس با مهدی رحمتی اظهار داشت: با او دوست هستم و مشکلی نیست. بعد از آن بازی هم که درگیر شدیم با هم صحبت کردیم و مشکلی نبود.

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران