باید به صورت جدی حرکت فریبکارانه دشمن جنایتکار رصد شود

سیاسی
برترین ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات انجام پروژه سئو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات فلاشینگ نما در تهران

وب سایت آسمان در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه سیاسی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

فرهنگی در نطق میان دستور:

باید به صورت جدی حرکت فریبکارانه دشمن جنایتکار رصد شود

باید به صورت جدی حرکت فریبکارانه دشمن جنایتکار رصد شود

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: باید به صورت جدی حرکت فریبکارانه دشمنان جنایت کار که در تروریست دولتی سابقه بی نظیری دارند، رصد شود.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدحسین فرهنگی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور با اشاره به حادثه تلخ سقوط هواپیمای مسافربری اوکراینی، گفت: اینکه فرمانده هوافضای سپاه که خود از سرمایه‌ها و ذخایر ارزشمند کشور است می‌گوید که در همان ساعات اولیه به مسئولان ذیربط اطلاع داده بودم، جای تأمل دارد و سوال ما این است که علت ناهماهنگی‌ها در چند روز اطلاع رسانی نادرست چه بوده است.

وی افزود: مگر رئیس جمهور، رئیس شورای عالی امنیت ملی و رئیس دولت نیست؟ چرا به دستگاه‌های مهم سازمان هواپیمایی کشوری اطلاع داده نشده بود؟

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس تصریح کرد: آیا آسیب به باور و اعتماد عمومی آن هم پس از همگرایی بی نظیر و گسترده مردم در جریان تجلیل از مقام سردار سلیمانی، آسیب اندکی است؟ چرا مسئولان موضوع چرخش هواپیما و جهت آن را بررسی نمی‌کنند؟ چرا مناطق ممنوعه پروازی با سازمان‌های هواپیمایی هماهنگ نمی‌شود.

فرهنگی بیان کرد: آیا حضور خبرنگار یک شبکه تلویزیونی مخالف نظام در آن منطقه و فیلمبرداری از صحنه سقوط هواپیما در آن لحظه تصادفی بوده است؟ آیا تداعی همان لحظه‌ای را نمی‌کند که ندا آقا سلطان تیر می‌خورد و یک فرد مرتبط با این شبکه‌ها از تمام لحظات حادثه فیلمبرداری می‌کند؟

وی افزود: آیا احتمال نفوذ و عمدی بودن حادثه و علت واقعی اختلال در سامانه و سیستم‌های الکترونیکی قابل بررسی نیست؟ مسئولان ما در نیروهای مسلح لازم است احتمال عمدی بودن و هماهنگ بودن حادثه را بررسی کنند.

نماینده مردم تبریز در مجلس گفت: سوال دیگر ما این است که چرا پروازها در آن روز متوقف نشده اند و این ناهماهنگی بین بخشی چه توجیهی دارد؟

این نماینده مجلس تأکید کرد: آنچه مردم ما در جای جای جمهوری اسلامی در اظهار ارادت به مقام سردار سلیمانی ابراز کردند، باید استمرار پیدا کند و علاوه بر اینکه باید عوامل نفوذ در داخل کشور رهگیری شوند، باید به صورت جدی حرکت فریبکارانه دشمنان جنایت کار که در تروریست دولتی سابقه بی نظیری دارند، رصد شوند.

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران