برنامه کمانداران تا پیش از آخرین میدان گزینشی المپیک

ورزشی
برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران

وب سایت آسمان در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه ورزشی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

برنامه کمانداران تا پیش از آخرین میدان گزینشی المپیک

برنامه کمانداران تا پیش از آخرین میدان گزینشی المپیک

کادر فنی تیم ملی تیروکمان برای آماده‌سازی این تیم جهت حضور در آخرین رویداد گزینشی المپیک متقاضی چهار اعزام بین‌المللی در پنج ماه آینده شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، تیروکمان ایران که از حضور در رقابت های اخیر گزینشیِ تایلند و توسط میلاد وزیری صاحب یک سهمیه برای المپیک ۲۰۲۰ توکیو شد، تنها یک فرصت دیگر دارد تا تعداد سهمیه های خود را افزایش دهد. این فرصت از حضور در رقابت های گزینشی آلمان که خردادماه سال آینده در برلین برگزار می شود، مهیا خواهد شد.

کمانداران ایران این شانس را دارند که از حضور در رقابت های آلمان صاحب دو سهمیه تیمی در بخش مردان و بانوان شوند. همین مسئله آنها و مربیان‌شان را برای پیگیری بهتر تمرینات مصمم‌تر کرده است.

در همین راستا کادر فنی تیم ملی تیروکمان در بخش ریکرو برنامه های آماده سازی خود را تا پیش از مسابقات آلمان ارائه کرده است. این برنامه شامل چهار اعزام بین المللی برای حضور در دو رویداد رسمی و دو اردوی برون مرزی است.

در برنامه پیشنهادی مجید میررحیمی سرمربی تیم ملی ریکرو، حضور در رقابت های کاپ آسیا (اسفندماه ۹۸- تایلند) و مرحله دوم کاپ جهانی (اردیبهشت ماه ۹۹ – شانگهای چین) لحاظ شده است. وی همچنین متقاضی دو اردوی برون مرزی قبل ازمسابقات گزینشی آلمان و کاپ جهانی هم شده است.

این برنامه که در برگیرنده اردوهای داخلی نیز است از سوی کادر فنی تیم ملی ریکور به فدراسیون ارائه شده است.

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران