تفاوت نظرم باکالدرون مثل بقیه بود/ وزیر ورزش طرفدار پرسپولیس است؟

ورزشی
برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران

وب سایت آسمان در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه ورزشی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

تفاوت نظرم باکالدرون مثل بقیه بود/ وزیر ورزش طرفدار پرسپولیس است؟

تفاوت نظرم باکالدرون مثل بقیه بود/ وزیر ورزش طرفدار پرسپولیس است؟

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به اتفاقات اخیر در باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: حالا که کالدرون رفته نباید پشت سر او صحبت کنیم اما تفاوت نظر همیشه وجود داشته و دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، یحیی گل‌محمدی پس از کش و قوس‌های فراوان، جای گابریل کالدرون را روی نیمکت پرسپولیس به عنوان سرمربی سرخپوشان گرفت تا در نیم فصل دوم و لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا، هدایت این تیم را بر عهده بگیرد. کالدرون در حالی از پرسپولیس جدا شد که شایعات زیادی در خصوص مشکلات او با بازیکنان باتجربه‌ای نظیر سید جلال حسینی و مدیران باشگاه مطرح شده بود.

سیدجلال حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به مطلب فوق، درباره حضور گل‌محمدی، شایعه حمایت وزارت ورزش و جوانان از پرسپولیس و مشکلات پرسپولیس صحبت کرد.

* خبرگزاری مهر: بالاخره تکلیف سرمربی پرسپولیس مشخص شد تا گل‌محمدی جای کالدرون را بگیرد. نظرتان در این باره چیست؟

– سید جلال حسینی: خدا را شکر اتفاق خوب و پسندیده‌ای برای پرسپولیس روی نیمکت تیم رخ داد. خوشحالم از اینکه آقای گل‌محمدی که از خانواده باشگاه است و تجربه‌های فراوان دارد، سرمربی تیم شده است. امیدوارم هواداران مثل همیشه ما را حمایت کنند تا بتوانیم با چنین مربی باهوش و بازیکنانی که جانشان را برای پرسپولیس می‌دهند، به موفقیت دست یابیم.

* کالدرون درحالی از پرسپولیس رفت که گفته می‌شود مشکلات زیادی با اعضای تیم داشت.

– ابتدا جا دارد از زحمات آقای کالدرون مثل تمام مربیان گذشته پرسپولیس تشکر کنم. او تمام وقتش را برای موفقیت تیم گذاشته بود. به هر حال فوتبال است و هر اتفاقی در آن ممکن است رخ دهد. من به عنوان کاپیتان تیم، از زحمات سرمربی قبلی صمیمانه تشکر می‌کنم. درباره سؤالتان هم باید بگویم حالا که یک نفر رفته است، نباید صحبتی کنیم که برای او قابل دفاع نیست.

* انصاری‌فرد به عنوان مدیرعامل باشگاه گفته که کالدرون برای بازیکنانی مثل شما احترام قائل نبود.

– من واقعاً دوست ندارم درباره مربی گذشته تیم حرفی بزنم. طبیعی است که تفاوت‌هایی در نگرش وجود داشت. همیشه هم همین‌طور بوده است. گاهی‌اوقات نظرات من به عنوان یک بازیکن می‌تواند با بازیکن دیگری هم متفاوت باشد. آنچه واقعاً باعث شد تا پرسپولیس فارغ از هیاهوهای ابتدای فصل، نتایج خوبی را به دست آورد، عملکرد منظم ارکان تیم بود. واقعاً مدیریت زحمت کشیده است. باز هم می‌گویم آقای کالدرون هم به همراه کادری که داشت، تلاش کرد تا خیلی زود تیم را بشناسد. این موضوع دوطرفه بود. بازیکن هم کارهایی را انجام داد که کالدرون راحت‌تر باشد.

* یعنی می‌گوئید مشکلی بین کالدرون و رختکن تیم نبود؟

– خیر مشکلی وجود نداشت. شاید تفاوت‌هایی وجود داشت اما نمی‌توان اسم آن را مشکل گذاشت. به نظرم بهتر است درباره یک مربی خارجی که به ایران آمد و برای پرسپولیس تلاش کرد، صحبتی نکنیم چون او اینجا نیست.

* با آمدن یحیی گل‌محمدی، امید عالیشاه هم برگشت اما حسین ماهینی که دوست صمیمی شما بود، جدا شد.

– حسین یکی از متعصب‌ترین پرسپولیسی بود که من می‌شناسم، خیلی زحمت کشید و تلاش کرد تا هوادار خوشحال شود. ماهینی خیلی چیزها را نادیده گرفت تا پرسپولیس نتیجه بگیرد. به هر حال فوتبال است و این اتفاق‌ها می‌افتد. قطعاً من و تمام بچه‌های تیم برای شخصیتی مثل حسین ماهینی دلتنگ می‌شویم و برایش آرزوی موفقیت می‌کنیم. ماهینی به هر تیمی برود، حرفه‌ای فکر می‌کند تا به آن مجموعه کمک کند.

* نحوه حضور گل‌محمدی در پرسپولیس سبب شد تا خیلی‌ها اَنگ حمایت وزارت ورزش از مجموعه شما را بزنند. در این باره چه نظری دارید؟

– من واقعاً نمی‌دانم این آقایان با چه سند و مدرکی صحبت‌های این‌چنینی می‌کنند. مگر می‌شود وزیر و مسئول ورزش یک کشور به باشگاه خصوصی زنگ بزند و بگوید مربی‌تان را به تیم دیگری بفرستید. قطعاً توافق دوجانبه بین باشگاه‌های پرسپولیس و شهرخودرو رقم خورده تا آقای گل‌محمدی به عنوان سرمربی تیم معرفی شود. اتفاقاً همین آقایان خیلی خوب می‌دانند که پرسپولیس چه مشکلات زیادی دارد. طرح چنین صحبت‌هایی صحیح نیست.

* گویا مشکلات مالی‌تان هنوز پابرجاست.

– بله. در چنین وضعیتی که فوتبال ایران دارد، فقط و فقط مربی و بازیکن ایرانی متضرر می‌شوند. من به صورت کلی می‌گویم که با توجه به شرایط فعلی، چرا باید در اوج بدهکاری‌ها مربی و بازیکن گران‌قیمت خارجی جذب شود؟ ایرانی‌ها در فضای فعلی اقتصادی موجود در فوتبال ضرر کرده‌اند. آقای انصاری‌فرد در مقام مدیرعامل واقعاً تلاش می‌کند. من وظیفه دارم واقعیت را درباره این موضوع بگویم. او سعی می‌کند تا مشکلات به حداقل برسد ولی این موضوع نیاز به حمایت همه‌جانبه دارد.

* گفته شده قرار بود اعتصاب کنید اما مدیران باشگاه قول داده‌اند که به زودی پول می‌دهند.

– اصلاً چنین صحبتی مطرح نبود. اتفاقاً بازیکنان ما در فصل جاری کمتر از سایر تیم‌ها دریافتی داشتند ولی با همه توان بازی می‌کنند تا حس خودشان را به هوادار پرسپولیس نشان دهند. مشکلات مالی وجود دارد؛ آن را کتمان نمی‌کنم اما با یکپارچگی و اتحاد در بین ارکان تیم، حل‌شدنی است.

* فکر می‌کنید با توجه به اتفاقات رخ داده در مجموعه پرسپولیس، بتوانید در پایان فصل به قهرمانی دست یابید؟

– تمام هدف تیم همین است. امیدوارم هواداران مثل همیشه حواسشان به ما باشد و ما را تنها نگذارند. آنچه در شرایط فعلی پرسپولیس وجود دارد، اتحاد بین بازیکنان و کادر فنی است تا به موفقیت دست یابیم. کارمان خیلی سخت است و رقبای جدی داریم اما اسم این تیم، پرسپولیس است.

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران