رجبی: امیدواریم وزارت ورزش و کمیته در بحث هزینه‌ها به ما کمک کنند/ بیشتر لژیونرها در اردو شرکت کردند

ورزشی
برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران

وب سایت آسمان در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه ورزشی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

رجبی: امیدواریم وزارت ورزش و کمیته در بحث هزینه‌ها به ما کمک کنند/ بیشتر لژیونرها در اردو شرکت کردند

دبیر فدراسیون هندبال گفت: وزارت ورزش بخشی از بودجه سال ۹۸ هندبال را پرداخت کرده البته ما خودمان هم دنبال اعتبار هستیم ولی برای یک رشته تیمی اینها کافی نیست.

رجبی: امیدواریم وزارت ورزش و کمیته در بحث هزینه‌ها به ما کمک کنند/ بیشتر لژیونرها در اردو شرکت کردند – اخبار ورزشی –

محمدرضا رجبی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص برگزاری اردوی برون مرزی پس از پایان بازی‌های دوستانه قطر اظهار داشت: پیگیر هستیم تا قبل اعزام تیم به مسابقات قهرمانی آسیا در کویت، اردویی در ترکیه برگزار شود.

وی درخصوص حمایت مالی از فدراسیون هندبال و تیم ملی در آستانه اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا گفت: همچنان در حال صحبت با مسئولین هستیم و قرار است در بحث هزینه‌ها به ما کمک کنند. از نظر مالی مشکل داریم. به علاوه بودجه فدراسیون تمام و کمال پرداخت نشده است. البته کمیته ملی المپیک بودجه هندبال را واریز کرده و همکاری زیادی با ما داشتند البته بودجه مصوب هندبال در کمیته ملی المپیک زیاد نیست.

دبیر فدراسیون هندبال در خصوص حمایت وزارت ورزش تصریح کرد: وزارت ورزش بخشی از بودجه سال 98 هندبال را پرداخت کرده البته ما خودمان هم دنبال اعتبار هستیم ولی برای یک رشته تیمی اینها کافی نیست. در تلاشیم در کنار بودجه‌های وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک با کمک اسپانسرهای کوچک خلا را بر طرف کنیم چون می‌دانیم صرفا اعتبار دولتی کافی نیست و باید از منابع دیگر مانند اسپانسر هم استفاده کنیم. هزینه ما بسیار بالاست چون رشته تیمی هستیم. هزینه برگزاری اردو حتی اردوی داخلی نسبت به قبل چند برابر شده است.

رجبی در خصوص حضور لژیونرها در مسابقات کویت تصریح کرد: پوریا نوروزی‌نژاد در اردوی قطر و بازی‌های دوستانه تیم ملی درگیر مسابقات تیمش بود و با تمام تلاش‌هایش به این مرحله از اردو نرسید اما در کویت به جمع تیم ما اضافه می‌شود. خوشبختانه به جز چند نفر که مشکل آنها تا زمان شروع مسابقات حل می‌شوند، بیشتر لژیونرها در اردو شرکت کردند.

وی در پایان گفت: وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک همواره کمک می‌کنند تا مشکلات حل شود‌. آنها همواره از ما حمایت کردند و امیدوارم در این مقطع نیز ما را ببینند و بیشتر حمایت کنند.

بربط: تمام بازیکنان برای جهانی‌شدن هندبال یکدل هستندحضور 2 لژیونر هندبال در اردوی تیم ملی

انتهای پیام/

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *