رضایی: بچه‌ها از لیگ 2 برابر پاداش مدال جهانی درآمد دارند، چرا کشتی نگیرند؟/ علیرضا کریمی سرمایه ملی است

ورزشی
برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران

وب سایت آسمان در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه ورزشی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

رضایی: بچه‌ها از لیگ ۲ برابر پاداش مدال جهانی درآمد دارند، چرا کشتی نگیرند؟/ علیرضا کریمی سرمایه ملی است

سرمربی سابق تیم ملی کشتی آزاد امید گفت: وقتی دیدم علیرضا کریمی آسیب دیده است، گفتم ما کشتی‌گیر خودمان را بیرون می‌کشیم تا آسیب دیدگی او بدتر نشود.

رضایی: بچه‌ها از لیگ 2 برابر پاداش مدال جهانی درآمد دارند، چرا کشتی نگیرند؟/ علیرضا کریمی سرمایه ملی است – اخبار ورزشی –

علیرضا رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد اینکه گفته شده او نسبت به کشتی گرفتن علیرضا کریمی با وجود مصدومیت در مبارزه فینال، به کادرفنی بازار بزرگ اعتراض کرده است، اظهار داشت: من اعتراض نکردم، بلکه وقتی دیدم کریمی آسیب دیده است، گفتم ما کشتی گیر خودمان را بیرون می‌کشیم که یک وقت خدای ناکرده وضعیت کریمی بدتر نشود. به هرحال علیرضا کریمی سرمایه ملی است و فرقی نمی‌کند در تیم ما باشد و یا تیم حریف، باید به دید یک سرمایه به او نگاه کرد و حفظش کرد. خوشبختانه پژمان درستکار هم بلافاصله از این کشتی گیر خواست که مبارزه را قطع کند و از تشک بیرون بیاید.

وی درخصوص انتقاداتی که این روزها از تیم بازار بزرگ بابت آسیب دیدگی حسن یزدانی و علیرضا کریمی می شود، با تاکید بر اینکه مصدومیت جزئی از ورزش قهرمانی است، تصریح کرد: کشتی گیر وقتی قرارداد می‌بندد باید به قراردادش متعهد باشد. تیمی که سرمایه‌گذاری می‌کند توقع دارد که کشتی گیرش کشتی بگیرد. به همین دلیل نمی‌شود به کشتی گیر و یا تیم خرده گرفت. آسیب دیدگی هم جزئی از ورزش است. ضمن اینکه علیرضا کریمی و تیمش فکر نمی‌کردند آسیب دیدگی‌اش اینقدر جدی باشد.

رضایی در پاسخ به این سوال که چرا او به عنوان مدیرفنی تیم مقابل حاضر شده کشتی‌گیرش را بیرون بکشد اما تیمِ کریمی هنوز چنین تصمیمی را نگرفته بود، خاطرنشان کرد: من هم اولش فکر نمی‌کردم کریمی اینقدر زانویش مشکل داشته باشد. اواسط کشتی متوجه شدم که کریمی اذیت می‌شود و حریفش هم برای شکست او انگیزه زیادی دارد. به همین دلیل برای اینکه پایش بدتر نشود گفتم کشتی‌گیر خودمان را بیرون بکشیم. تیم حریف هم واقعا فکرش را نمی‌کرد که آسیب دیدگی پای کریمی اینقدر حاد باشد. کشتی ورزشی حرفه‌ای است. تیمی که پول می‌دهد از کشتی گیر و کادرفنی‌اش هم توقع دارد. یک بحث دیگر هم وجود دارد که چرا اصلا این بچه‌ها که شانس المپیک هستند در لیگ کشتی گرفته‌اند. این واقعا یک ایراد است که به ساختار ورزش ما وارد است. دلیلش هم این است که از ورزشکاری که در سطح جهانی والمپیک است، درست حمایت نمی‌شود.

نایب قهرمان المپیک 2004 آتن گفت: کشتی گیر ما حداقل دو برابر جایزه جهانی‌اش از لیگ درآمد دارد. چرا نباید در لیگ کشتی بگیرد؟ در المپیک قبلی که حسن یزدانی طلا گرفت، چقدر به او جایزه دادند؟ تازه دو سال بعد از مدال، جایزه ورزشکار را می‌دهند. این کار ایراد دارد، این بچه‌ها هم مگر چند سال می‌توانند کشتی بگیرند؟ باید زندگی‌شان تامین شود، وقتی که تمام زندگی‌شان را در ورزش قهرمانی می‌گذارند. کشتی گیر باید از لیگ منتفع شود، هر کسی هم اعتراض دارد، بیاید بچه‌ها را تامین کند. باید در پاداش مدال قهرمانان تجدید نظر شود.

مدیرفنی تیم دانشگاه آزاد اسلامی افزود: امیدوارم که علیرضا کریمی بتواند به کشتی‌اش ادامه دهد و در المپیک کشتی بگیرد. البته او و سایر بچه‌ها حریف داخلی هم دارند و ابتدا باید از سد آنها عبور کنند.

علیرضا رضایی درپایان با تاکید بر اینکه کشتی باید مسابقه انتخابی داشته باشد، گفت: اگر مسابقه انتخابی مشخص نداشته باشیم، دودش به چشم کشتی گیر می‌رود، ضررش را در آینده خواهیم دید.

کریمی: وزارت ورزش حق ورزشکاران را بدهد/ نباید در لیگ کشتی بگیریم

سلطانی‌فر: کشتی بیشترین تخصیص بودجه را گرفته و توقع 4 مدال خوش‌رنگ را داریم

انتهای پیام/

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران