زندگینامه خودنوشت دیپلمات سابق ایران در ونزوئلا منتشر شد

فرهنگی
برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران

وب سایت آسمان در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه فرهنگی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

با عنوان سال‌ها و سایه‌ها

زندگینامه خودنوشت دیپلمات سابق ایران در ونزوئلا منتشر شد

زندگینامه خودنوشت دیپلمات سابق ایران در ونزوئلا منتشر شد

زندگینامه خودنوشت سلیمان سیدی، دیپلمات سابق با عنوان «سال‌ها و سایه‌ها» توسط نشر احسان منتشر شد.

به گزارش خبرنگار مهر، نشر احسان زندگینامه خودنوشت سلیمان سیدی را با عنوان «سال‌ها و سایه‌ها: روایتی از یک زندگی» را با شمارگان هزار نسخه، ۲۵۶ صفحه و بهای ۳۰ هزار تومان منتشر کرد. سلیمان سیدی دانش آموخته علوم سیاسی از دانشگاه تهران در دهه ۵۰ شمسی است. او پس از سال‌ها فعالیت در سازمان انرژی اتمی ایران و وزارت خارجه، زندگی و کار شخصی در آمریکای لاتین را برگزید و سال‌ها در ونزوئلا زندگی کرد. او دیپلمات سابق ایران در ونزوئلا بود که از وزارت خارجه استعفا کرد.

سیدی نویسنده و شاعر است با اصالتی مهابادی. او پس از بازگشت به ایران چند کتاب دیگر را نیز منتشر کرده است که از میان آنها می‌توان به این موارد اشاره کرد: «از کاراکاس تا مهاباد»، «بانوی سبز خیال»، «در گذر ابری زمان» و «فصل پنجم عشق». سیدی در کتاب‌های پیشین خود با بهره گیری از دانش جامعه شناسی و علوم سیاسی روایت خوبی از سفرهایش به دیگر کشورها را به مخاطبان ارائه می‌دهد. با توجه به حضور طولانی مدت او در ونزوئلا و همچنین ارتباط خوبی که این کشور با جمهوری اسلامی ایران دارد، روایت او از زندگی در این کشور خواندنی است.

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *