فدراسیون فوتبال در حال آماده کردن شکایت از ویلموتس به فیفا

ورزشی
برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران

وب سایت آسمان در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه ورزشی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

فدراسیون فوتبال در حال آماده کردن شکایت از ویلموتس به فیفا

فدراسیون فوتبال در حال آماده کردن شکایت از ویلموتس به فیفا

فدراسیون فوتبال ایران در حال آماده کردن شکایت خود از مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی به فیفا است.

به گزارش خبرنگار مهر، مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی فوتبال ایران بعد از دو باخت پیاپی تیم کشورمان مقابل بحرین و عراق در مرحله دوم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و انتخابی جام ملت های ۲۰۲۳ آسیا، مورد انتقاد شدید قرار گرفت و فدراسیون فوتبال را به سمت قطع همکاری با این مربی سوق داد.

فدراسیون فوتبال مدعی بود ویلموتس به بندهای قراردادش متعهد نبوده و باید زمان بیشتری را در ایران بگذارند در حالی که مارک ویلموتس هم از پرداخت نشدن مطالباتش در زمان مقرر گلایه داشت.

در نهایت کار طرفین به فسخ قرارداد کشید و باتوجه به عدم توافق، مارک ویلموتس سرمربی بلژیکی که همسرش هم حقوقدان است از فدراسیون فوتبال ایران برای گرفتن غرامت و کل قراردادش به فیفا شکایت کرد.

در حالی که جمشید جعفرپور رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس پیش از این به خبرنگار مهر گفته بود فدراسیون فوتبال هم از ویلموتس شکایت کرده، اما این اتفاق هنوز رخ نداده است.

محمود اسلامیان عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در گفتگو با خبرنگار مهر، در این ارتباط گفت: آقای بهاروند سرپرست فدراسیون فوتبال تیمی را برای پیگیری این موضوع گذاشته است و دارند شکایت از ویلموتس به فیفا را پیگیری می کنند.

اسلامیان درباره اینکه چقدر احتمال می دهد ایران در این پرونده پیروز شود؟ تاکید کرد: نمی دانم. باید این پرونده در فیفا بررسی شود.

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران