فیلم سینمایی شهید "ابراهیم هادی" با عنوان "تپه انار" ساخته می‌شود

فرهنگی
برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران

وب سایت آسمان در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه ورزشی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

فیلم سینمایی شهید "ابراهیم هادی" با عنوان "تپه انار" ساخته می‌شود

بازیگرانی با شباهت بسیار زیاد به شهید هادی در فیلمی نقش این شهید را ایفا می‌کنند.

فیلم سینمایی شهید "ابراهیم هادی" با عنوان "تپه انار" ساخته می‌شود – اخبار فرهنگی –

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرگاران پویا، داستان زندگی شهید «ابراهیم هادی» به فیلم تبدیل می‌شود.

شهید ابراهیم هادی در چند سال گذشته با انتشار کتاب سلام بر ابراهیم به یکی از چهره‌های شناخته شده شهدای هشت سال دفاع مقدس تبدیل شده است. او در تهران به جوانمردی و ورزشکاری شهره و از قهرمانان کشتی بوده است. شهید هادی در روزهای جنگ تحمیلی به رشادت‌ و مردانگی‌ معروف بوده و در یکی از عملیات‌‌های جنگی به شهادت رسیده و هنوز پیکر پاک وی پیدا نشده است.

محسن عراقی: شهید "ابراهیم هادی" من و خانواده‌ام را متحول کرد/ اصالت مداحی را "حاج علی الهی" یادم دادخواهر شهید ابراهیم هادی: شهدای مدافع حرم راه شهدای دفاع مقدس را جاودانه کرده‌اند

حالا «محسن سلیمانی» کارگردان و نویسنده سینما قرار است که طراحی و کارگردانی اثری سینمایی را با موضوع شهید هادی به عهده بگیرد. سلیمانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم درباره ساخت این اثر گفت: باتوجه به اهمیت شخصیت شهید ابراهیم هادی و ویژگی‌های ممتازی که در این شخصیت عزیز وجود دارد و البته با کسب اجازه از خانواده شهید، طراحی فیلمنامه زندگی شهید ابراهیم هادی با عنوان «تپه انار» که نام یکی از داستان‌های جذاب کتاب سلام بر ابراهیم است آغاز شده است.

وی در ادامه بیان کرد: در حال حاضر مشغول رایزنی با چند نویسنده‌ایم تا نگارش فیلمنامه را به‌زودی آغاز کنیم تا ان شاءالله تا عید امسال فیلمنامه آن به پایان برسد. بخشی از مشارکت، تولید و سرمایه‌گذاری این فیلم به صورت شخصی توسط آقای محمد حسینی است. فیلم به صورت خطی روایت نمی‌شود و دارای رفت و برگشت‌ زمانی است که جذابیت‌های فیلم را به این صورت می‌تواند بیشتر کند.

کارگردان فیلم‌های کوتاه و مستند در پاسخ به خبرنگار تسنیم درباره انتخاب بازیگر فیلم گفت: برای مقطع نوجوانی و جوانی شهید هادی دو چهره جدید انتخاب کردیم که به وی شباهت بسیار زیادی دارند. البته برای مقطع اصلی فیلم چند گزینه مد نظر است که بعد از گذشت از مراحل تولید یکی از آنان انتخاب خواهد شد.

سلیمانی اضافه کرد: کتاب سلام بر ابراهیم تا به حال به 8 زبان زنده دنیا ترجمه شده است و او را به خوبی در منطقه می‌شناسند اما می‌خواهیم با ساخت این فیلم این شخصیت به دنیا شناسانده شود.

«محسن سلیمانی» تا به حال چند فیلم‌ کوتاه سینمایی ساخته است که از میان آنها باید به سایه، چشم‌هایش و جشن تولد که داستان زندگی شهید هادی به صورت مستند داستانی است اشاره کرد.

«تارانتینو» با هجو تاریخ آمریکا آن را نقد می‌کند/ فقدان معنویت غرب در سال‌های میانه قرن 20 عامل بروز فرقه‌ها و خشونت بودتوضیح روابط عمومی سازمان سینمایی حوزه هنری درباره گلایه تهیه‌کننده 23 نفر

انتهای پیام/

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *