پیام پوتین در آغاز سال 2020

بین‌الملل
برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران

وب سایت آسمان در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه ورزشی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

پیام پوتین در آغاز سال ۲۰۲۰

رئیس جمهوری روسیه در خطابیه خود به مناسبت سال جدید میلادی، تأکید کرد که مردم روسیه تنها با حفظ وحدت و همبستگی خواهند توانست مشکلاتی کنونی جامعه و کشور را حل و فصل کرده و باعث توسعه هر چه بیشتر روسیه شوند.

پیام پوتین در آغاز سال 2020 – اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از خبرگزاری «نووستی»، "ولادیمیر پوتین" رئیس جمهوری روسیه سال جدید میلادی، سال 2020 را به مردم کشورش تبریک گفت. پوتین در سخنان خود که بطور مستقیم از تمامی شبکه‌های تلویزیونی و رادیویی روسیه پخش میشد، تاکید کرد: «حال و آینده کشور و آینده فرزندان ما به تلاش و مشارکت تمامی ما بستگی دارد و تنها به همراه یکدیگر و با یکدلی و همبستگی خواهیم توانست مشکلاتی را که امروزه جامعه و کشور با آن روبرو هستند حل و فصل کنیم.»

رئیس جمهوری روسیه افزود: «ما در یک زمان آشفته ، پویا و متناقض زندگی می کنیم. اما می توانیم و باید تمامی تلاش خود را بکار بریم تا روسیه با موفقیت هر چه بیشتر توسعه یابد ، به طوری که همه چیز در زندگی ما فقط به سمت بهبود تغییر یابد. و باید بدانیم که برنامه و رویاهای شخصی هر یک از ما، از سرنوشت روسیه جدا نیستند.»

ولادیمیر پوتین وحدت و همبستگی ملت روسیه را پایه و اساس دستیابی به اهداف عالی و توسعه کشور دانسته و یادآور شد که چنین ارزش‌هایی از نیاکان ما به نسل جدید روس‌ها منتقل شده است.

وی همچنین با اشاره به اینکه روسیه در سال 2020 هفتاد و پنجمین سالگرد پیروزی در جنگ بزرگ میهنی (جنگ جهانی دوم) را گرامی خواهد داشت، افزود: «با تمام وجود از سربازان خط مقدم و به همه کسانی که در ایام تعطیلات سال نو سخت ترین وظایف را به خاطر امنیت و آرامش مردم انجام می‌دهند، قدردانی کرده و به آنها تبریک می‌گویم.»

پوتین: مردم روسیه باید بهبود اوضاع در کشور را لمس کنندمردم روسیه به چه چیزهایی درباره کشورشان افتخار می‌کنند؟

رئیس جمهوری روسیه با یادآوری اینکه جشن سال نو همراه در کشور باعث گرم تر شدن روابط انسانی ، از خودگذشتگی ، ارتباطات دوستانه و اتحاد مردم شده، سالی همراه با صلح ، سلامت و سعادت را برای مردم کشورش آرزو کرد.

انتهای پیام/

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات ثبت دامنه در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات انجام پروژه سئو در تهران