استقلالی‌ها به بازگشت «میلیچ» امیدوار شدند

ورزشی
برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران

وب سایت آسمان در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه ورزشی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

استقلالی‌ها به بازگشت «میلیچ» امیدوار شدند

استقلالی‌ها به بازگشت «میلیچ» امیدوار شدند

پس از رایزنی‌هایی که بین استقلالی‌ها با هروویه میلیچ صورت گرفته، آنها امیدوار هستند که مدافع کروات شان را هرچه زودتر در تهران ببینند.

به گزارش خبرنگار مهر، هروویه میلیچ مدافع کروات تیم فوتبال استقلال با ارسال درخواست فسخ قرارداد به مسئولان هواداران این تیم شوک وارد کرد و حتی فرهاد مجیدی سرمربی این تیم را تا آستانه استعفا نیز پیش برد. پس از آن آبی‌ها دست به کار شدند تا مدافع باتجربه تیم شان را از این تصمیم منصرف کرده و در همین خصوص اقدام به رایزنی‌های فراوان با وی نمودند.

مذاکرات استقلالی‌ها در این راستا مثبت ارزیابی شده تا جایی که حالا آبی‌ها بیشتر از گذشته امیدوارند تا این مدافع باتجربه هرچه زودتر به تهران بازگشته و کارش را با این تیم دنبال کند.

تمرینات آبی پوشان در تهران زیر نظر فرهاد مجیدی در حال پیگیری است و آنها طبق برنامه اعلام شده روز ۲۷ دی ماه در اهواز به مصاف فولاد خواهند رفت. این بازی از ساعت ۱۷ آغاز خواهد شد.

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران